אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כמה תעלה קריאת "אומהה!" בסופרבול? צילום: אם סי טי

כמה תעלה קריאת "אומהה!" בסופרבול?

אחרי ששמעו את פייטון מאנינג צועק "אומהה!" יותר מ-40 פעם במשחק נגד סן דייגו צ'ארג'רס, חברת המזון "אומהה סטייקס" שוקלת להציע לקוורטרבק של דנבר ברונקוס הצעת חוזה חסות

17.01.2014, 13:12 | סוכנויות הידיעות

אחרי ששמעו את פייטון מאנינג צועק "אומהה!" יותר מ-40 פעם במשחק נגד סן דייגו צ'ארג'רס, חברת המזון "אומהה סטייקס" שוקלת להציע לקוורטרבק של דנבר ברונקוס הצעת חוזה חסות לטווח הקצר.

קראו עוד בכלכליסט

מאנינג. צעק אומהה 44 פעמים בחצי הגמר האזורי, צילום: אם סי טי מאנינג. צעק אומהה 44 פעמים בחצי הגמר האזורי | צילום: אם סי טי מאנינג. צעק אומהה 44 פעמים בחצי הגמר האזורי, צילום: אם סי טי

"אומהה!" זו קריאת תרגיל של מאנינג ולפי החישובים של ESPN היא שווה חשיפה של 1.3 מיליון דולר לפחות. "אנחנו תמיד מחפשים הזדמנויות מגניבות", אמר טוד סיימון, הבעלים של החברה.

ב-NFL אין איסור על חסות כזו. ב-ESPN טוענים שמאנינג לא ישקול חסות כזו כי יש לו יותר מדי כבוד למשחק. לפי NFL.com, מאנינג צעק "אומהה" 44 פעמים בחצי הגמר האזורי. ביום ראשון הוא יתמודד במשחק חצי הגמר נגד ניו אינגלנד פטריוטס.

פוקס מוכרת 30 שניות של פרסומת בזמן הסופרבול השנה בממוצע של 4 מיליון דולר. לפי החישובים האלה, ESPN טוענת כי שווה לחברה להשקיע 1.3 מיליון דולר בחסות למאנינג וזאת בגלל החשיפה הרבה לשם המותג.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות