אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יום לפני פרסום תוצאות הניסוי: פלוריסטם צללה ב-15.4% בבורסה

יום לפני פרסום תוצאות הניסוי: פלוריסטם צללה ב-15.4% בבורסה

החודש מכרו בכירים בפלוריסטם מניות בכ-1.2 מיליון דולר. מחר בבוקר צפויה החברה לפרסם את תוצאות השלבים הראשונים בניסוי שבדק את יעילות הטיפול בפגיעות שרירים

20.01.2014, 17:39 | שי סלינס

מניית חברת הביומד פלוריסטםצנחה היום בבורסת תל אביב וריכזה עניין רב במיוחד, לקראת פרסום תוצאות הניסוי הקליני בטיפול בניוון שרירים מחר בבוקר. המניה נסחרה במחזור ענק של 31 מיליון שקל - פי 15 ממחזור המסחר היומי הממוצע במניה. רק שש מניות נסחרו היום במחזור גבוה יותר.   

קראו עוד בכלכליסט

פלוריסטם כאמור, צפויה להודיע לראשונה מחר על תוצאות בניסוי הקליני שלב 1-2 שבדק את בטיחות ויעילות הטיפול בפגיעות שרירים באמצעות תאי גזע מהשלייה - PLX PAD. התוצאות ידווחו במסגרת כנס שתערוך החברה בבוקר בבורסה לניירות ערך בת"א. לצורך הצגת התוצאות יגיע לראשונה לישראל מגרמניה החוקר הראשי שערך את הניסוי. הוא יצטרף להנהלת פלוריסטם לדיון בתוצאות המחקר במסגרת כנס "יום הרפואה המשקמת" אותו יזמה החברה.

מעבדה של פלוריסטם, צילום: עמינדב פייגנבאום  בנימין אסתרליס מעבדה של פלוריסטם | צילום: עמינדב פייגנבאום בנימין אסתרליס מעבדה של פלוריסטם, צילום: עמינדב פייגנבאום  בנימין אסתרליס

בנוסף מדיווחים של החברה לרשות ני"ע ערך בארה"ב עולה כי מתחילת החודש מכרו בכירים בפלוריסטם מניות במכירה עיוורת שנקבעה מראש בהיקף כולל של כ-1.2 מיליון דולר, מתוכם מניות בשווי של 428 אלף דולר שמכר מנכ"ל ויו"ר החברה זמי אברמן.

לפני קצת יותר משנה הצליחה פלוריסטם להסיר באופן סופי את עננת חוסר הוודאות שריחפה מעל החברה בשנים האחרונות. החברה השלימה גיוס של כ־30 מיליון דולר, שנה אחרי שהשלימה גיוס של 47 מיליון דולר והכיפיה פי 25 את שווי השוק שלה בחמש השנים האחרונות, ובכך למעשה הבטיחה החברה את עתידה. זמי אברמן, שמונה למנכ"ל החברה ב־2007, הצליח להביא את החברה מחיים מהיד לפה למצב שבו היא יכולה להסתכל קדימה ולעשות תוכניות ארוכות טווח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
תקנו בריינסטורם BCLI
נסחרת במחיר מצחיק לעומת ה- IP שיש להם ביד גם המדען הראשי השקיע שם 800 אלף דולר גם הברזילאיים 5 מיליון דולר התוצאות של הניסוי בהדסה עין כרם היו מדהימות הם עומדים לפרסם ולהודיע ב-30 לחודש פרוטוקול הניסוי בארהב אושר והניסוי מתחיל באפריל נסחרת היום ב -0.23 דולר ב2017 תהיה 15 דולר פי כמה זה אני חלש בחשבון תעשו אתם את החישוב אל תגידו אחר כך שלא אמרתי !!!! כן , אני בפנים וכן קיים סיכון כמו בכל יתר חברות הביומד אבל החוכמה היא פה לא להמתין לתוצאות הניסוי אלא לצאת בשיא הציפיות שבהם מגולמת הצלחה ולא מעבר לכך ראו הוזהרתם ,! בשיא הציפיות ולא להסתכל לאחור !!!!!
דודו קים , רעננה  |  20.01.14
לכל התגובות