אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש הוציא צו פירוק לרשתות מתאים לי וג'אמפ צילום: אוראל כהן

ביהמ"ש הוציא צו פירוק לרשתות מתאים לי וג'אמפ

שתי החברות, בבעלות אבי מלכה נכנסו להליכי פירוק בחודש אוקטובר. עו"ד ישראל שפלר ורו"ח בועז גזית מונו כמנהלים מיוחדים

21.01.2014, 20:03 | זוהר שחר לוי

חודשיים לאחר שנמכרה הפעילות של רשתות האופנה "מתאים לי" ו"ג'אמפ" לחברת גלובל ריטייל תמורת כ-2.2 מיליון שקל, הוציא היום (ג') בית המשפט המחוזי מרכז צו פירוק לחברות הישנות ובכך הן הגיעו לסיום דרכן. 

קראו עוד בכלכליסט

חנות ג חנות ג'אמפ | צילום: יובל חן חנות ג

שופטת המחוזי מרכז, עירית וינברג נוטוביץ, הורתה על מתן צו פירוק לשלוש החברות שהיו בבעלותו של אבי מלכה: מתאים לי, ג'אמפ ופריווט ליין טקסטיל, שלושתן נכנסו להליכי פירוק באוקטובר האחרון.

לפי הצו שניתן, כונס הנכסים הרשמי ידאג לכינוס אסיפות נושים לעניין החברות והוא גם ישמש כמפרקן הזמני עד להכרעת אסיפת הנושים לזהותו של המפרק הקבוע. כן מונו עו"ד ישראל שפלר ורו"ח בועז גזית כמנהלים מיוחדים.

הליך הפירוק של הרשתות החל בשתי בקשות שהוגשו לבית המשפט, האחת על ידי חברת אניה, ספקית דיוור ישיר ודפוס, השנייה על ידי חברת ג' טקסטיל, ספקית בדים המוכרת בשם פירוצ'י. תחילה עוד נעשה ניסיון של בעל השליטה, מלכה, להגיע להסדר נושים, אולם הדבר לא הסתייע וגם

המפרקים הזמניים שמונו לרשתות, עו"ד שפלר ורו"ח גזית, הציעו לבית המשפט מספר רוכשים פוטנציאליים לרכישת הפעילות בחברות ובין היתר עלתה ההצעה כי רשת עונות תרכוש את ג'אמפ ואילו רשת המשביר החדש לצרכן תרכוש את מתאים לי.

בסופו של יום נמכרו הרשתות "מתאים לי" ו"ג'אמפ" לידיה של חברת גלובל ריטייל, ספקית של מתאים לי שבעלת המניות שלה היא חברה מסין. חברת פריוויט ליין, חברה שסיפקה מוצרים לרשתות אלו, נכנסה במקביל להליך כינוס נכסים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות