אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
באפט יעניק מיליארד דולר למי שינחש את כל תוצאות "מארס המשוגע" צילום: בלומברג

באפט יעניק מיליארד דולר למי שינחש את כל תוצאות "מארס המשוגע"

המשקיע ודן גילברט, הבעלים של קליבלנד קבאלירס, הודיעו שייתנו את הכסף למי שינחש את כל תוצאות טורניר הגמר של ליגת המכללות בכדורסל

21.01.2014, 21:17 | סוכנויות הידיעות

וורן באפט ישלם מיליארד דולר למי שינחש את כל תוצאות טורניר הגמר של ה-NCAA בכדורסל. לפי ביזנס אינסיידר, החברה של באפט, ברקשייר הת'אווי, וכן קוויקן לואנס, החברה של דן גילברט, הבעלים של קליבלנד קאבאלירס, ישלמו מיליארד דולר לאוהד הכדורסל שינחש בצורה מושלמת את "הבראקט" של "מארס המשוגע" (March Madness Madness).

קראו עוד בכלכליסט

ההצעה פשוטה: תמלא בצורה מושלמת את כל התוצאות בטורניר הגמר ותקבל מיליארד דולר ב-40 תשלומים. הסיכוי לנחש את כל התוצאות הוא 1 ל-9.2 קְוִינְטִילְיוֹן (מיליארד מיליארדים). גילברט ישלם חצי מיליארדר ובאפט ישלם את החצי האחר.

לויאיוויל, אלופת ה-NCAA בשנה שעברה, צילום: איי אף פי לויאיוויל, אלופת ה-NCAA בשנה שעברה | צילום: איי אף פי לויאיוויל, אלופת ה-NCAA בשנה שעברה, צילום: איי אף פי

"המשימה שלנו היא לייצר חוויות מדהימות ללקוחות שלנו", אמר ג'יי פארנר, נשיא קוויקן לואנסף "התחרות, עם האפשרות לייצר מיליארדר, היא אחת מאותן חוויות".

הסיכוי להיות מיליארדר קטן מאוד אבל קוויקן לואנס תעניק 100,000 דולר לאלו שיתקרבו ביותר לניחוש המושלם (אבל רק אם הכסף ישמש למטרת מימון מחדש של משכנתא או רכישת בית). החברה גם תתרום מיליון דולר לשכונות קשות היום בקליבלנד ודטרויט.

התחרות פתוחה לאזרחי ארצות הברית בלבד מעל גיל 21, והיא מתחילה ב-3 במארס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות