אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בפעם השנייה נדחתה פרסומת של סודהסטרים לסופרבול

בפעם השנייה נדחתה פרסומת של סודהסטרים לסופרבול

הסיבה: התייחסות שלילית לקולה ולפפסי. מנכ"ל סודהסטרים, דניאל ברנבוים: "זה מסוג הדברים שקורים בסין. כאמריקאי אני מאוכזב"

26.01.2014, 11:12 | שירות כלכליסט

הפרסומת המתוכננת של סודהסטרים לסופרבול המתקרב נדחתה גם השנה, זאת בשל התייחסות שלילית לקוקה קולה ולפפסי.

קראו עוד בכלכליסט

יצרנית המכשירים הביתיים להכנת משקאות מוגזים, סיפרה לעיתון יו.אס.איי טודיי כי רשת פוקס, המשדרת את משחק הסופרבול הפופולארי, מחייבת אותה להוציא מהפרסומת את החלק האחרון, שבו הפרזנטורית סקרלט ג'והנסון אומרת "סליחה, קולה ופפסי", זאת לאחר שהיא מצולמת לוגמת בהנאה את המשקה הביתי. זו לא הפעם הראשונה שהחברה נתקלת בדרישה מסוג זה. בשנה שעברה היא נאלצה להסיר את הלוגו של קולה ופפסי שהופיעו בפרסומת, בשל דרישה מצד רשת CBS ששידרה את המשחק.

סודהסטרים תוכל להופיע השנה בפרסומות של הסופרבול רק במידה ותספק גרסה ערוכה שבה לא מוזכרות היריבות בשמן המפורש.

סקרלט גו סקרלט גו'הנסון בפרסומת של סודהסטרים סקרלט גו

הפרסומאי אלכס בוגוסקי, שעומד מאחורי הפרסומת הנוכחית של סודהסטרים מסר בתגובה כי הוא מזועזע מכך "שפוקס מגנה על המפרסמים הגדולים שלה עד כדי פגיעה בסביבה ובצרכנים". מנכ"ל המותג דניאל ברנבוים הביע אף הוא תדהמה, וציין כי הפסילה נבעה מהפחד מפני החברות הגדולות. "ממי הם מפחדים? איזה מותג לא מציין את המתחרים שלו? זה מסוג הדברים שקורים בסין. כאמריקאי אני מאוכזב", אמר בראיון ליו.אס.איי טודיי והוסיף כי יערכו בהתאם את הפרסומת אך "לו יכולתי לקבל את הכסף שלי בחזרה, הייתי מוותר על העסקה הזו".

עם זאת, זו נחשבת לטקטיקה ידועה בקרב המפרסמים הקטנים יותר בסופרבול, בהיעדר תקציב גדול הם מעדיפים להציג פרסומות שהם יודעים מראש שייפסלו לשידור, ואז ממהרים לתקשורת להתלונן על הדחייה. GoDaddy, שנחשבה למפרסמת הנועזת ביותר בסופרבול נתפסת כחלוצת השיטה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
ל10
לא הם לא משקרים באר"ה דוחפים פרסומות כל 5 דקות ובהרבה מהפרסומות משמיצים את החברות היריבות ובפרסומת הזו זה ממש בקטנה לי זכור שראיתי פרסומת של סאבוואי שבה מוציאים את ברגר קינג רע מאוד ולגבי אם המוצר נחות או לא את זה לא אני ולא אתה יודעים מאז שהיה לך סודה סטרים בבית עברו כמה שנים טובות ומן הסתם הם שיפרו את המוצר
פיסטוק  |  01.02.14
לכל התגובות