אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכתשים אגן מחליפה שם ל"אדמה פתרונות לחקלאות"

מכתשים אגן מחליפה שם ל"אדמה פתרונות לחקלאות"

החברה נכנסת למהלך של שינוי מותגי כולל, בו תכונס כל הפעילות הגלובאלית של הקבוצה תחת המותג ADAMA

26.01.2014, 11:58 | שירות כלכליסט

מכתשים אגן תעשיות נכסת לתהליך של שינוי מותגי רחב היקף. במקביל לעזיבתו של המנכ"ל ארז ויגודמן לטובת תפקיד מנכ"ל טבע החליטו בהנהלת החברה לעבור לפעילות תחת מותג חדש - ADAMA ("אדמה"). במסגרת המהלך שינתה החברה את שמה ל "אדמה פתרונות לחקלאות בע"מ".

החברה מסרה כי המעבר למותג החדש, שיבוצע בהדרגה, ייפתח ברבעון השני של 2014 וצפוי להסתיים עד סוף שנת 2015. בסיום התהליך, החברה וכל החברות הבנות יפעלו תחת שם המותג ADAMA ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם.

וזהו הלוגו החדש של החברה:

 הלוגו החדש של "אדמה פתרונות לחקלאות" - מכתשים אגן לשעבר הלוגו החדש של "אדמה פתרונות לחקלאות" - מכתשים אגן לשעבר  הלוגו החדש של "אדמה פתרונות לחקלאות" - מכתשים אגן לשעבר

"בתהליך המעבר למותג החדש, החברה מצפה לא רק לשנות את שמות החברות בקבוצה אלא גם לצמצם את השימוש במגוון המותגים המקומיים שלה וליצור מבנה מוצרים פשוט וממוקד יותר, שיאפשר לה ליצור יתרונות תחרותיים וכלכליים לאורך זמן", מסבירים בחברה את השינוי. 

 

המנכ"ל הפורש  ארז ויגודמן אמר על השינוי: "המעבר למותג החדש הוא ביטוי למחויבות שלנו לטווח הארוך כלפי הקהילה החקלאית, והוא יאפשר לנו לדבר עם חקלאים ברחבי העולם תחת זהות אחידה ומבודלת. בחרנו בשם בעל משמעות עמוקה בשפה העברית החלטה המשקפת את השורשים הישראליים שלנו. המורשת שלנו והתשתית החזקה שהקמנו בישראל ממשיכים להוות את הבסיס לפעילותנו הגלובלית ומקור לצמיחה וגאווה לחברה עולמית בסדר גודל שלנו".

 

מכתשים אגן היא כיום חברה פרטית שבשליטת כימצ'יינה הסינית (60%) וכור מקבוצת אי.די.בי (40%). השליטה בחברת הכימיקלים נמכרה ב־2011 לכימצ'יינה הסינית תמורת כ־1.5 מיליארד דולר לפי שווי של 2.4 מיליארד דולר. עם המכירה היא נמחקה מהמסחר בבורסה בתל אביב, אך היא צפויה להיות מונפקת מחדש השנה בבורסת ניו יורק או הונג קונג. במסגרת המיזוג של דסק"ש עם כור, וכחלק מהסכם פשרה שהתקבל בתביעה ייצוגית, נקבע כי לבעלי מניות כור תינתן אופציה לתשלום 15 שקלים למניה עבור תמורה עתידית במקרה של מכירת אחזקות כור במכתשים אגן או הנפקתה.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות