אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טעם טבע אלטמן תתן חסות לוועד האולימפי בישראל

טעם טבע אלטמן תתן חסות לוועד האולימפי בישראל

החברה תוכרז ע"י הוועד האולימפי כספקית הרשמית והבלעדית של הסגל האולימפי לריו 2016 בקטגוריה של תוספי תזונה ותספק לספורטאים את תוספי התזונה שלהם עד האולימפידה. ההשקעה: כמליון שקל

26.01.2014, 17:15 | כתב כלכליסט

חברת טעם טבע אלטמן חתמה עם הוועד האולימפי בישראל על חסות ושיתוף פעולה. במסגרת שיתוף הפעולה טעם טבע אלטמן תוכרז על ידי הוועד האולימפי כספקית הרשמית והבלעדית של הסגל האולימפי לריו 2016 בקטגוריה של תוספי תזונה והחברה תספק לספורטאים את תוספי התזונה שלהם עד האולימפידה. 

קראו עוד בכלכליסט

שטילוב. תוספי מזון עד האולימפיאדה, צילום: רויטרס שטילוב. תוספי מזון עד האולימפיאדה | צילום: רויטרס שטילוב. תוספי מזון עד האולימפיאדה, צילום: רויטרס

שיתוף הפעולה יניב גם סדרת תוספים חדשה ייעודית שתשווק בישראל תחת המותג "אלטמן" ואשר מיועדת לאנשים העוסקים בספורט. הפיתוח נעשה בשיתוף עם הצוות הרפואי של הוועד האולימפי בישראל. ההשקעה במהלך נאמדת בכמיליון שקל.

דוד גבאי סמנכ"ל שיווק טעם טבע אלטמן: "שיתוף הפעולה עם הספורטאים האולימפיים שייצגו את ישראל מתבקש לאור היכולת של חברת טעם טבע אלטמן לתמוך בספורטאים בזמן אימונים ובזמן התחרויות. מדובר בקטגוריה חדשה ומתפתחת הצומחת בקצב מואץ ברחבי העולם  ואנו שמחים להשיק אותה גם בישראל. יחד נעזור לספורטאים המובילים של ישראל להתכונן בצורה הטובה ביותר לתחרויות ולהגיע להישגים".

בשבוע שעבר גם נחתם הסכם שיתוף פעולה בין הוועד האולימפי לקבוצת עמינח. שיתוף הפעולה הזה גם כן מוערך בכמיליון שקל. במסגרת שיתוף הפעולה שנחתם תפתח עמינח ותפיק במיוחד לקראת המשחקים האולימפיים בריו 2016 סדרת מוצרים ייחודית עבור הספורטאים שייצגו את ישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות