אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העם עם הגליל צילום: ענר גרין

העם עם הגליל

העבודה עם מכשיר ה־ViPR, ששוקל עד 8 ק"ג, מעצימה אימון שאינו ארוך

28.01.2014, 10:15 | רעות ברנע
"הווייפר משלב עבודה בעומס עם עבודה בשלושה ממדים", אומר צחי נחום, מנהל גו אקטיב פרו, על האביזר ששמו הרשמי ViPR - גליל ארוך וחלול מגומי נוקשה ובו פתחים לאחיזה. כל משתתף בשיעור הקבוצתי מחזיק בצינור כזה, שמשקלו 4, 6 או 8 ק"ג, בהתאם לכוחו ולמשקל גופו.

קראו עוד בכלכליסט

"החומר שהגליל עשוי ממנו מאפשר להשתמש בו בכל תנועה שהיא", אומר נחום, "והתרגילים עובדים על שרירי הליבה בשילוב כל שרירי הגוף, בתאוצה שונה ובמהירויות משתנות".

סקוואטים, הנפות ידיים ותנועות אגרוף. לא נפרדים מהאביזר במשך השיעור כולו, צילום: ענר גרין סקוואטים, הנפות ידיים ותנועות אגרוף. לא נפרדים מהאביזר במשך השיעור כולו | צילום: ענר גרין סקוואטים, הנפות ידיים ותנועות אגרוף. לא נפרדים מהאביזר במשך השיעור כולו, צילום: ענר גרין

השיעורים, בני 45-30 דקות, מחולקים למחזורי עבודה של 3.5-3 דקות, שבמהלכן מתמקדים בתנועה אחת המשלבת את הווייפר: סקוואטים, הנפות ידיים, תנועות אגרוף ועוד. כל מחזור מתחיל בקצב אטי, ואחרי ביסוס טווח התנועה הקצב עולה. יש 46 אחיזות שעליהן מבוסס השיעור. גם המנוחה בין המחזורים נעשית תוך כדי תנועה מתונה ושימוש בווייפר.

הסטים האינטנסיביים והמנוחות הפעילות הופכים את השיעור לאימון בעצימות גבוהה, שמאתגר גם אנשים בכושר טוב. לאנשים ברמת כושר לא גבוהה במיוחד, מסביר נחום, המדריך יכול להתאים תרגילים אינטנסיביים פחות.

פרטים:

299 שקל לחודש לשני אימונים בשבוע למי שאינו מנוי ברשת ו־179 שקל למנוי. בגו אקטיב פרו בהדר יוסף, בת ים, ויצמן תל אביב, ראשון לציון, אשדוד וקריית אונו.

מד קלוריות:

ב־45 דקות שורפים 800-600 קלוריות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות