אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד שיט תענוגות שהפך לסיוט: 600 נוסעים חלו באונייה של רויאל קריביאן

עוד שיט תענוגות שהפך לסיוט: 600 נוסעים חלו באונייה של רויאל קריביאן

אניית השעשועים אקספלורר אוף דה סיס, ועליה יותר מ-4,200 אנשי צוות ונוסעים, הפסיקה את השיט לקריביים וצפויה לעגון בנמל ניו ג'רזי

28.01.2014, 15:59 | שירות כלכליסט

יותר מ-600 נוסעים ואנשי הצוות שחלו על גבי סיפון אוניית השעשועים אקספלורר אוף דה סיס (Explorer of The Seas) של חברת רויאל קריביאן עלה ליותר מ-600 מ-300 שהתגלו בתחילה, כך מוסר המרכז לבקרה ולמניעת מחלות בארה"ב. כך מדווח אתר ביזנס אינסיידר.

על הספינה יש כעת 3,050 נוסעים ו-1,165 אנשי צוות. רוב החולים סובלים מהקאות ומשלשולים. הספינה הפסיקה את השיט לקריביים וצפויה לעגון בנמל ניו ג'רזי.

אניית השעשועים אקספלורר אוף דה סיס אניית השעשועים אקספלורר אוף דה סיס אניית השעשועים אקספלורר אוף דה סיס

"בתחילה הייתה לי בחילה ואז התחלתי להקיא כל הלילה עד אור הבוקר", אמר הנוסע ג'וזף אנג'לילו לכתב CNN בראיון טלפוני. הנוסעים החולים נתבקשו להישאר בתאיהם עד שיקבלו רשות לצאת לסיפון. דגימות נלקחו מהחולים ונשלחו למרכז

לבקרה ולמניעת מחלות.

בהצהרה שפרסמה רויאל קרביאן בתחילת השבוע נאמר: "בשל ההפרעות שנגרמו למהלך השיט עם גל המחלות הראשון, אין באפשרותנו לספק לאורחינו את החופשה שלה ציפו". החברה החליטה שלאור המצב רצוי להביא את החולים הביתה במהירות האפשרית ולערוך מבצע ניקוי וחיטוי של כל הספינה.

בינתיים צוות העובדים מקיים משטר ניקיון וחיטוי קפדני. חברת הספנות אמרה כי היא סבורה שהגורם הוא נורווירוס – וירוס מדבק במיוחד המופץ מאדם נגוע באמצעות מגע או באמצעות מזון או מים מזוהמים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות