אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"לממש חלק מהרווחים ולחכות להזדמנויות" צילום: אלון פורת

"לממש חלק מהרווחים ולחכות להזדמנויות"

נועם רוקח, סמנכ"ל השקעות באנליסט: "תשואות אפיקי ההשקעה יהיו מתונות יותר השנה. אנחנו מעט מגדילים את רכיב המזומן בתיקי ההשקעות, כי אפיקי ההשקעה התקדמו מאוד ועכשיו הגיע הזמן לממש חלק מהרווחים ולחכות להזדמנויות"

29.01.2014, 08:57 | אסף גילעם
האפיק החזק >> נועם רוקח, סמנכ"ל השקעות באנליסט, מסביר כי מבחינת האפיק האג"חי, התיקים שתחת ניהולו נתנו משקל יתר לנדל"ן. "2013 היטיבה עם הלקוחות שלנו בשל פיזור מלא למניות ומשקל יתר לאג"ח חברות, אבל בעיקר בשל בחירה ספציפית של הנכסים. ברמה סקטוריאלית, נתנו משקל יתר למניות חברות הביטוח ומניות ואג"ח הנדל"ן המניב".

נועם רוקח , צילום: אלון פורת נועם רוקח | צילום: אלון פורת נועם רוקח , צילום: אלון פורת

האפיק שאכזב >> "האפיק הממשלתי נתן השנה את התשואה הנמוכה ביותר ביחס לאפיקים האחרים. ראו את זה גם לפי תפקוד המדדים השונים". באנליסט נמנעו מהשווקים המתעוררים שהציגו בשנה שעברה ביצועים חלשים במיוחד. "נמנענו ואנחנו ממשיכים להימנע משווקים אלו. נבחן את זה בהמשך".

ציפייה קדימה >> "תשואות אפיקי ההשקעה יהיו מתונות יותר השנה. אנחנו מעט מגדילים את רכיב המזומן בתיקי ההשקעות, כי אפיקי ההשקעה התקדמו מאוד ועכשיו הגיע הזמן לממש חלק מהרווחים ולחכות להזדמנויות. האפיק הממשלתי והאפיק הקונצרני יכולים לתת תשואות עודפות בבחירה של נכסים ספציפיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות