אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"הבית של שרי אריסון במושב בני ציון משמש רק למסיבות"

"הבית של שרי אריסון במושב בני ציון משמש רק למסיבות"

תביעה שהגיש מאבטח שהועסק בבית נגד חברת השמירה שבה עבד חושפת את אופן השימוש של אריסון באחוזה שלה: "אריסון מגיעה לשם פעם בשלושה חודשים. הגנן מנהל את העניינים"

29.01.2014, 08:14 | זוהר שחר לוי

סכסוך משפטי בין מאבטח לבין החברה שהעסיקה אותו כדי לשמור על ביתה של שרי אריסון במושב בני ציון, חושף את אופן שימושה של אשת העסקים במתחם. "המקום משמש רק למסיבות ואירועים, או בסופי שבוע כשיש אורח מחו"ל", סיפר בבית הדין האזורי לעבודה מנהל בחברה.

את התביעה הגיש מאבטח בשם אלון שרעבי, שעבד בבית במושב בני ציון במשך עשר שנים. ב־2012 שרעבי פוטר, לאחר שחברת השמירה שהעסיקה אותו, עמישב, סיימה את ההתקשרות עם משפחת אריסון.

אחוזת שרי אריסון במושב בני ציון, צילום: מאיר פרטוש באמצאות אילן ארד תעופה אחוזת שרי אריסון במושב בני ציון | צילום: מאיר פרטוש באמצאות אילן ארד תעופה אחוזת שרי אריסון במושב בני ציון, צילום: מאיר פרטוש באמצאות אילן ארד תעופה

שרעבי, המיוצג על ידי עו"ד גל גורודיסקי, תבע את עמישב ודרש פיצוי של כחצי מיליון שקל, בטענה לקיפוח זכויותיו בתקופת עבודתו. בדיון בבית הדין העידו שרעבי וכן נציגי עמישב, שייוצגה על ידי עו"ד עודד גיל ורן קונפינו. שרון מדינה, מנהל בחברה, העיד במשפט כי "שרי אריסון מגיעה פעם בשלושה חודשים לבית שלה. היא גרה ברמת אביב והבית שלה בבני ציון ריק כל השנה. הבית מאויש על ידי מישהו שאחראי על הגיזום, והגנן מנהל שם את העניינים".

את הנחלה בת ה־12 דונם בשרון רכשה אריסון ב־1997, ובנתה עליה בית בסגנון טוסקני. לפי הערכות שווה כיום הבית כ־140 מיליון שקל. לדברי המנהל מחברת השמירה אף שהבית עומד ריק, העסיקה עמישב 6–7 מאבטחים כדי שיאבטחו אותו לאורך כל שעות היממה. במשמרת היום שמר על האחוזה עובד אחד ובלילה השמירה כללה שני מאבטחים. לפי מדינה, השמירה לא כללה אבטחה אישית.

מדינה הוסיף כי בעת אירועים מיוחדים הורחבה האבטחה. "מעבר לעבודה במתקנים", הוסיף מדינה, "היו גם אירועים. פתאום יש אירוע כמו חניכת מרכז רבין וצריך הרבה מאבטחים. הלקוח מבקש, אז מוציאים אנשים ושולחים לאירועים".

לאחרונה הגיעו עמישב ושרעבי להסכם פשרה, שבמסגרתה יקבל שרעבי פיצוי של 210 אלף שקל ו־88 אלף שקל נוספים עבור שכר טרחה והוצאות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

62 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

61.
ל57
אני ממפוטרי 2003 אחד מה900 סיפרו לנו את השקר :"המחשב בחר את מי לפטר...".האמת היא ששרי אריסון עשתה ערב חובה לכול מנהלי הסניפים בארץ בגני התערוכה..ובעמדת הכניסה עמדו דיילות(לא עובדות הבנק אלא חברה חיצונית...שיצאתי עם האחמשי"ית..והיא סיפרה לי..את.זה)שביקשו מכול מנהל לחתום על טופס מיוחד :"איזה פקיד בסניף הוא לא יעיל"..לא היה צריך את שם המנהל רק את מספר הסניף אותו הוא מנהל..בלילה הקלידו את זה למחשב וובבוקר :"המחשב בחר את רשימת המפוטרים"..זה הכול "מכור"..אם נניח אני אכתוב לך שזה תלונה פאראקסלנס למפקח על הבנקים..ואתה תשלח..ותקבל אישור לתחונה :"אנחנו נבדוק ונודיע לך..."..מיד אחרי זה יש שם חורשי מזימות אנשים רעים אוהבי ליקוקים....שיקחו סלולרי של מישהו אחר (שלא יזהו אותם בתור המדליף) ויסמסו לרל"שית של שרי הרי-אסון...שפקיד זה וזה,שם יהיה שמך,מסניף זה וזה התלונן אצל המפקח על הבנקים/המסחר והתעשיה/משרד העבודה על הבנק..לטיפולכם..ואז תצלצל אליך העובדת הסוציאלית ותגיד לך :"אני רוצה להיפגש איתך בבית קפה ..על חשבון הבנק בעיר לא ליד הסניף"...ואז בפגישה היא תזרוק לך משהו כמו:"אתה קרון וותיק ברכבת שעשתה לעצמה שידרוג ועכשיו היא נוסעת עם יותר קהל ויותר מהר..ואתה קרון ישן שמפריע לה..אז יש לך אפשרות או להתאים את עצמך למהירות החדשה או שהרכבת תכניס אותך לשיפוץ במוסך הרכבת לעשות לך שיפוץ..אבל דע לך שהשיפוץ יכול להיות יקר והרבה זמן כי כבר אין חלקים לדגם שלך..ולהזמין מחו"ל לא שווה לרכבת..ואתה עלול להיזרק מהמוסך למגרש החלפים..ואף אחד לא ישמע עליך..מלבד שעוד כמה שנים ימכרו אותך בתור גרוטאת ברזל..ואף אחד לא יזכור את הקרון הזה שעבד קשה ביום ובלילה בכול מזג אוויר"..האם הבנת את זה ברוך?? או שאתה "שוחה עם הזרם" או שאתה :"שוחה נגד הזרם" אבל דע לך שאם אתה נגד הזרם יכול לבוא גל גדול ולהטביע אותך..אז אני מציע לך:"תיכנס לצלילה עמוקה לכמה זמן..."
ערן  |  30.01.14
58.
שרי הריסון הנכבדה, חבל שאינך יודעת מה קורה לעובדים בסניפים שלך
חבל שאנשים בעלי סמכות מרשים לעצמם להתעלל בעובדים תחתם וחבל מאוד שאתם מעסיקים עובדים ש"סותמים חורים" למקריי חרום ובשאר ימות השנה לאותם עובדים אין היכן לשבת !!! נשמע הזוי מה? אך זו עובדה קיימת אתם רומסים כבודו של אדם ואת יושבת לך שם לא יודעת מכלום, העיקר הכספים זורמים לחשבונך...! אם מישהו יכול להמליץ היכן לקבול, אשמח לעצות אקדים תודתי למשיבים
29.01.14
לכל התגובות