אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הספונסרים של המונדיאל ישלמו 600 מיליון דולר לרשת גלובו צילום: איי פי

הספונסרים של המונדיאל ישלמו 600 מיליון דולר לרשת גלובו

רשת הטלוויזיה "גלובו" תכניס במהלך המונדיאל בברזיל סכום של 600 מיליון דולר משמונה מפרסמים שישלמו ממוצע של 75 מיליון דולר עבור חשיפת המוצר שלהם במהלך אליפות העולם

30.01.2014, 13:35 | שרות כלכליסט

רשת הטלוויזיה הברזילאית שתשדר את משחקי המונדיאל בקיץ הקרוב תכניס כ-600 מיליון דולר ממפרסמים שונים במהלך אליפות העולם בכדורגל.

קראו עוד בכלכליסט

המאסקוט של מונדיאל 2014. יחזרו לשדר טלנובלות אחרי המשחקים, צילום: איי פי המאסקוט של מונדיאל 2014. יחזרו לשדר טלנובלות אחרי המשחקים | צילום: איי פי המאסקוט של מונדיאל 2014. יחזרו לשדר טלנובלות אחרי המשחקים, צילום: איי פי

מדובר על שמונה מפרסמים בסך הכל שישלמו סכום ממוצע של 75 מיליון דולר כדי לקבל חשיפה במהלך משחקים, בתוכניות שלפני המשחקים ואחרי המשחקים. המפרסמים המדוברים הם הספונסרים המקומיים והבינלאומיים של המונדיאל - AmBev, קוקה קולה, באנקו איטאטו, נסטלה, יונדאי, ג'ונסון אנד ג'ונסון, ספק האינטרנט המקומי Oi והמגזין המקומי Luiza.

מדובר על סכום ששווה כ-20 פרסומות של 30 שניות בסופרבול שייערך ביום ראשון הקרוב, כל השמונה יקבלו מינימום של  1,120 "אינסרטים" ו-451 פרסומות בנות 30 שניות כמו גם "תוכן שיווקי" ועוד 359 פרסוות בנות 5 שניות בתחילת המשחק, בזמן ההפסקות ובמהלך השידורים.

גלובו תשדר את כל 64 משחקי המונדיאל בערוץ אחד. מרבית משחקי המונדיאל יסתיימו עד השעה 19:30 שעון ברזיל. "גלובו" ימשיכו בפריים-טיים עם לוח המשדרים הרגיל - שכולל טלנובלות וחדשות.

התשלום של הספונסרים לגלובו אינו חלק מהתשלום שלהם פיפ"א ולוועדה המארגנת של המונדיאל.

 

.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות