אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

פנטהאוז במרינה בהרצליה נמכר ב-13 מיליון שקל

מלבד הפנטהאוז בשטח 103 מ"ר נמכרו בחודש וחצי האחרונים 6 דירות נופש במחיר כולל של 37 מיליון שקל. 30% מהרוכשים הם ישראלים והיתר משקיעים זרים רובם מארה"ב

04.02.2014, 19:15 | טל פמסון
תשע שנים אחרי שחברת תדהר רכשה בעסקת קומבינציה מיולי עופר ומוטי זיסר את זכויות הבנייה מעל לקניון ארנה בהרצליה פיתוח היא השיקה היום את פרויקט דירות מגורי היוקרה של הריץ קרלטון.

המלון, שהוקם על ידי תדהר וקבוצת עדי'ס בהשקעה של 600 מיליון שקל, כולל מבנה של 12 קומות מעל לקניון ארנה, כשחלקו התחתון הוא מלון ובחלקו העליון נבנו 82 דירות נופש. ריץ קרלטון הרצליה דיווח היום על מכירת 7 דירות נופש בחודש וחצי האחרונים, במחיר של כ-37 מיליון שקל, ובשלב זה כ-70% מכלל דירות הנופש כבר נמכרו.

אחת הדירות בפרויקט, צילום: מתיו שו אחת הדירות בפרויקט | צילום: מתיו שו אחת הדירות בפרויקט, צילום: מתיו שו

לדברי מנכ"ל תדהר גיל גבע "30% מהרוכשים הם ישראלים והיתר הם משקיעים זרים רובם מארה"ב. הרוכשים מסתכלים על דירות הנופש גם כהשקעה כיוון שהם מתחלקים בתשואה בתקופה שבה הם אינם שוהים בדירה".

על פי תדהר, דופלקס שני חדרי שינה בשטח של 93 מ"ר נטו ומרפסת של 42 מ"ר נמכר ב-8.5 מיליון שקל ופנטהאוז אחד מתוך שישה, בשטח של 103 מ"ר נטו ומרפסת גדולה נמכר ב-13 מיליון שקל. בנוסף משלמים הרוכשים כ-40 שקל למ"ר עבור דמי ניהול למלון וזוכים לשירותים כמו: בריכה בקומת הגג, חדר כושר וספא ומסעדת גורמה כשרה של יונתן רושפלד.

גבע הסביר כי הפרויקט, שמשלב בחלקו מלון ובחלקו דירות נופש, הוא הפיתרון הטוב ביותר כדי לבנות בתי מלון בישראל שזקוקים ליציבות, וגם פיתרון לדירות הרפאים שרוכשים משקיעים זרים במרכזי הערים.

תמהיל הרוכשים של דירות הנופש מורכב בעיקר ממשקיעים זרים יהודים שבאים לישראל עד 10 פעמים בשנה. הם יכולים לשהות בדירות הנופש עד 180 יום בשנה וביתר השנה הדירה חוזרת לרשות המלון, שמשכירה את הדירות ומתחלקת איתם בתשואה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות