אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כיל תעניק חסות לשחיין גיא ברנע צילום: נטלי קדוש כהן.

כיל תעניק חסות לשחיין גיא ברנע

במסגרת האימוץ יקיים ברנע פעילות לילדי המועדוניות בהן פועלת כיל. ההסכם מוערך בכמה אלפי שקלים בחודש

05.02.2014, 17:55 | שירות כלכליסט

כיל הודיעה היום (ד') כי תעניק חסות לשחיין הישראלי יליד הנגב גיא ברנע, במסגרת שיתוף פעולה שבו ברנע יקיים פעילות בקהילה במסגרת פרויקט המועדוניות של כיל. החסות מוערכת בכמה אלפי שקלים בחודש.

קראו עוד בכלכליסט

דני חן וגיא ברנע. "קשרי קהילה", צילום: נטלי קדוש כהן. דני חן וגיא ברנע. "קשרי קהילה" | צילום: נטלי קדוש כהן. דני חן וגיא ברנע. "קשרי קהילה", צילום: נטלי קדוש כהן.

שיתוף הפעולה בין כיל לברנע כולל פעילויות שברנע יערוך עם ילדי המועדוניות שכיל מאמצת בנגב. 

גיא ברנע אמר: "אני גאה שחברה כזו מאמינה בי ובחרה לאמץ אותי ולתמוך בי לאורך האתגרים שמצפים לי בשנה הקרובה. בחרנו במודל שיתוף פעולה שבו גם אני יכול לתרום לקהילה באמצעות כלים שימושיים שלמדתי במהלך הקריירה ואני חושב שכל אחד בגיל צעיר יכול להשתמש בהם, לא משנה באיזה תחום. אני מקווה שעוד חברות ילכו בעקבות כיל ושעוד ספורטאים אולימפיים יקבלו חסות דומה ויתרמו מעצמם בדרך כזו או אחרת".

דני חן, משנה למנכ"ל כיל קשרי ממשל וקהילה: "עולם הערכים של כיל ושל גיא דומה מאוד; כמו גיא, גם כיל היא חלק מהנגב וחשוב לנו לתמוך בגיא שהחדשנות, ההתמדה, המקצועיות והשגת היעדים, הם נר לרגליו. גיא הוא ספורטאי ששואף קדימה ואנחנו גאים לסייע לו בדרכו להצלחות נוספות. אני בטוח שנוכל ללמוד אחד מהשני כך שגם אנחנו, גם גיא וגם ילדי 50 המועדוניות שאנו מאמצים במשך שנים, נרוויח. ההצלחה של גיא היא ההצלחה של כיל".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות