אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההסתדרות מקימה ועד עובדים בחברת הביטוח שירביט

בלעדי לכלכליסט

ההסתדרות מקימה ועד עובדים בחברת הביטוח שירביט

ל"כלכליסט" נודע כי ההסתדרות צפויה להודיע היום להנהלת החברה כי היא הארגון היציג של כ-200 עובדי שירביט ולבקש פגישה ראשונה לשם הכרת ההנהלה ביציגות ובהמשך גם פתיחת מ"מ לקראת הסכם קיבוצי

06.02.2014, 10:09 | מיקי פלד

יו"ר ההסתדרות, עופר עיני, צילום: אוראל כהן יו"ר ההסתדרות, עופר עיני | צילום: אוראל כהן יו"ר ההסתדרות, עופר עיני, צילום: אוראל כהן

שירביט היא חברת הביטוח הרביעית בה ההסתדרות מקימה ועד עובדים, כך נודע ל"כלכליסט". בשעות הקרובות צפויה ההסתדרות להודיע להנהלת החברה כי היא הארגון היציג של כ-200 עובדי שירביט ולבקש פגישה ראשונה לשם הכרת ההנהלה ביציגות ובהמשך גם פתיחת מ"מ לקראת הסכם קיבוצי. עוד נודע, כי מהלך ההתארגנות בחברה היה מהיר ונמשך מספר ימים בודדים.

בתקופה האחרונה ההסתדרות חתמה על הסכם קיבוצי ראשון בכל ביטוח והקימה ועדים במגדל וב-AIG.

יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות, אבי ניסנקורן אמר היום כי "תנופת ההתאגדות בענף הביטוח הינה מגמה מבורכת ואני שמח על כך שיותר ויותר עובדים בישראל קמים להגן על עתידם באמצעות מימוש הזכות להתארגנות. אני קורא להנהלת שירביט לכבד את רצון העובדים ולפתוח במו"מ על מנת להסדיר את זכויותיהם בהסכם קיבוצי".

קובי יצחק, יו"ר ועד הפעולה של עובדי שירביט: "אנו שמחים על ההירתמות של עובדי החברה ומוכנים לפעול יחד למען הצלחת החברה תוך הבטחת הביטחון התעסוקתי וקידום רווחתם של כלל העובדים".

 

משירביט נמסר בתגובה: "נשמח להיכנס למו"מ עם כל ארגון יציג. אנו מאמינים בזכותם של העובדים להתאגד ומשוכנעים שבהבנה ובהסכמה נמשיך להצעיד את החברה לצמיחה ושגשוג, לטובת ציבור לקוחותינו והעובדים גם יחד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות