אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
HOT מציעה שדרוג חינם של האינטרנט ללקוחותיה ל-30 מגה

HOT מציעה שדרוג חינם של האינטרנט ללקוחותיה ל-30 מגה

רובם הגדול של לקוחות HOT כבר גולש במהירות 30 מגה ומעלה בעזרת התשתית של החברה. כדי ליהנות מהמהירות החדשה יצטרכו הלקוחות לשדרג את החיבור בצד ספק האינטרנט

06.02.2014, 15:47 | אופיר דור

חברת HOT תאפשר ללקוחותיה לשדרג את מהירות האינטרנט ל-30 מגה ללא תוספת תשלום, כל עוד השדרוג ייעשה דרך אתר האינטרנט. לדברי HOT, כיום יותר מ-50% מהלקוחות בחברה גולשים במהירות של 30 מגה, ומהירות הגלישה הממוצעת של לקוחות HOT עולה על 33 מגה.

קראו עוד בכלכליסט

המבצע מיועד ללקוחות פרטיים בלבד ואינו כולל עסקאות "בנדל", שבמסגרתן הלקוח חותם על עסקה משולבת של תשתית וספק אינטרנט במחיר אחד. כמו כן, לקוחות שתידרש אצלם החלפת המודם, יוכלו לעשות זאת בהתקנה עצמית ללא תוספת תשלום. בכל מקרה השדרוג הוא ברמת התשתית בלבד, ולקוחות שירצו לגלוש בפועל במהירות החדשה יצטרכו לשדרג גם את החיבור בצד ספק האינטרנט, לעתים בתוספת תשלום.

מנכ"ל הוט, הרצל עוזר, צילום: אלי דסה מנכ"ל הוט, הרצל עוזר | צילום: אלי דסה מנכ"ל הוט, הרצל עוזר, צילום: אלי דסה

רק לפני שנה הודיעה HOT על ביטול מהירות 5 מגה והעברת כל הלקוחות בחינם ל-12 מגה, כשלקוחות ה-12 מגה שודרגו בחינם ל-30 מגה ואלו של 30 מגה הועברו ל-100 מגה. כעת אין מדובר בשדרוג אוטומטי אלא בכזה שיעשה באופן וולונטרי על ידי הלקוחות דרך אתר האינטרנט.

השדרוג ניתן כחלק ממהלך של הרחבת הפעולות שיוכלו לקוחות החברה לבצע דרך שירות עצמי באתר האינטרנט. לקוחות HOT יכולים לקבל דרך האינטרנט שירות מנציג דרך מייל בתוך 24 שעות מהפנייה, לתאם מעבר דירה, לשנות מועד הגעת טכנאי או ביטול ביקור, לשדרג חבילות, מבצעים והטבות אישיות.

אפשרויות נוספות הן צפייה בחשבונית החודשית ובפירוט שימושים בטלפון ובטלוויזיה, הזמנת ערוצים עם המלצות מותאמות אישית, עדכון אמצעי תשלום ותשלום חוב וקבלת החשבונית החודשית בדואר אלקטרוני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות