אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת דוכני שוקולד דורשת להמשיך לעבוד עם מקס ברנר צילום: יורם אשהיים

רשת דוכני שוקולד דורשת להמשיך לעבוד עם מקס ברנר

לטענת החברה, הכל אהבה, רשת השוקולד הפסיקה את ההתקשרות עמה בחוסר תום לב ובאופן חד־צדדי

10.02.2014, 08:33 | אורנה יפת וזוהר שחר לוי

חברה המחזיקה בדוכני שוקולד ב־11 קניונים, טוענת כי רשת מקס ברנר הפסיקה את ההתקשרות עמה בחוסר תום לב ובאופן חד־צדדי. החברה מבקשת מבית המשפט המחוזי בתל אביב להוציא צו מניעה נגד מקס ברנר, ולהורות לרשת להמשיך לספק לה את מוצרי מקס ברנר. לטענת החברה, ביטול ההתקשרות יגרום לה נזק כבד.

עודד ברנר מייסד מקס ברנר (ארכיון), צילום: שלום בר טל עודד ברנר מייסד מקס ברנר (ארכיון) | צילום: שלום בר טל עודד ברנר מייסד מקס ברנר (ארכיון), צילום: שלום בר טל

  

לטענת החברה, הכל אהבה, היא משכירה את הדוכנים שהיא מחזיקה בקניונים בשכירות משנה לזכיינים. מ־2006 החלה החברה למכור מוצרים של מקס ברנר בדוכניה לצד מותגים אחרים, כאשר ב־2009 הודיעה מקס ברנר לחברה כי החליטה לשנות את מדיניותה ולא לאפשר מכירה של מותגי שוקולד נוספים לצד אלה שלה, ולכן החליטה להפסיק את ההתקשרות. הכל אהבה התנגדה לכך, ובמאי 2010 נחתם בין הצדדים הסכם שבמסגרתו הם החלו בפיילוט למכירות מוצרי הרשת בלבד בדוכן בקניון שרונים.

לטענת החברה, לאחר שהפיילוט כשל חתמו הצדדים על הסכם חדש שלפיו יימכרו מוצרי מקס ברנר בדוכנים לצד מותגים נוספים. אלא שבספטמבר 2013 הודיעה הרשת על החלטתה להפסיק את ההתקשרות בתוך שלושה חודשים כחלק מהחלטה אסטרטגית למכור את מוצריה רק בסניפיה. לטענת הכל אהבה, ההחלטה התקבלה בחוסר תום לב, ומקס ברנר ממשיכה למכור את מוצריה לצד מוצרים נוספים בסניפי זר פור יו.

שטראוס בתגובה: "מקס ברנר קיבלה החלטה אסטרטגית למקד את מכירותיה בחנויות הדגל של המותג. טענת החברה חסרת בסיס שכן ההודעה נמסרה לה בספטמבר 2013 וניתנה לה ארכה מספקת להיערך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות