אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האיחוד מתקרב? הפועל קטמון הגיעה לסיכום לגבי רכישת הפועל ירושלים צילום: חיים צח

האיחוד מתקרב? הפועל קטמון הגיעה לסיכום לגבי רכישת הפועל ירושלים

כדי להביא לאיחוד בין שתי הקבוצות התחייב איש העסקים יוסי ליפקין לרכוש את הפועל ירושלים מידיו של הקבלן יוסי סאסי ולכסות את כל חובות המועדון מהבירה

10.02.2014, 15:35 | כתב כלכליסט

הסכם איחוד בין איש העסקים יוסי ליפקין לבין קבוצת האוהדים של הפועל קטמון נחתם היום (ב').

קראו עוד בכלכליסט

כעת, כדי להביא לאיחוד בין הפועל ירושלים להפועל קטמון, התחייב ליפקין לרכוש את הפועל ירושלים מידיו של הקבלן יוסי סאסי ולכסות את כל חובות המועדון מהבירה. החובות מסתכמים ב-6 ל-7 מיליון שקל. ואולם על פי הערכות שמרניות פחות, החובות נאמדים ב-12 מיליון שקל.

הפועל קטמון. איחוד?, צילום: אורן אהרוני הפועל קטמון. איחוד? | צילום: אורן אהרוני הפועל קטמון. איחוד?, צילום: אורן אהרוני

האיחוד כעת תלוי ביכולת של ליפקין להגיע לסיכום עם סאסי, שבגללו עזבו אוהדי הפועל ירושלים את הקבוצה והקימו את הפועל קטמון ירושלים - שאותם העלו תוך שש שנים מליגה ג' לליגה הלאומית.

במסגרת ההסכם יועברו 100% מהקבוצה המאוחדת לליפקין, אולם עמותת הפועל קטמון תמשיך לנהל את הקבוצה. כמו כן, לאוהדים תהיה האפשרות לרכוש עד 50% מהקבוצה. בנוסף, תהיה לאוהדים זכות ראשונים על 100% מהקבוצה אם ליפקין יחליט לעזוב אותה.

ההסכם אמור להגיע לחברי העמותה ביום שבת הקרוב, ואלה צפויים לאשר אותו. העמותה זקוקה לרוב של 75% כדי לקבל אישור לחתום על חוזה האיחוד. ליפקין, על פי ההסכם, אמור להגיע לסיכום עם סאסי ולמחוק את כל החובות לגופים המוסדיים עד 30 באפריל.

ירון דוויק, יו"ר עמותת אוהדי קטמון, מסר בתגובה: "השגנו את כל המטרות שרצינו לאורך כל הדרך. נכון שהדרך הייתה ארוכה, אבל זה שווה כל רגע".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות