אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארגון נעמת ישקיע מיליוני שקלים במערכת מחשוב לניהול פיננסי ולוגיסטי

ארגון נעמת ישקיע מיליוני שקלים במערכת מחשוב לניהול פיננסי ולוגיסטי

המערכת תשמש לשלל פעולות בנעמת ותאפשר מחשוב מלא של כל פעילויות הליבה של הארגון, שחלקן התבצעו עד היום באופן ידני. היקף הפרויקט הינו בין 5 ל-10 מיליון שקל

10.02.2014, 12:58 | רפאל קאהאן

ארגון נעמת יטמיע מערכת ERP בתחומי הפיננסיים והלוגיסטיקה ובניהול רישום ילדים וניהול מעונות. כך על פי הודעה מהיום (ב') של חברת אמן - שנבחרה לנהל את הפרויקט.

קראו עוד בכלכליסט

נוסף על התפעול השוטף, המערכת תשרת מעל ל-600 עובדי הארגון. מקורות יודעי דבר מסרו ל"כלכליסט" כי היקף הפרויקט הוא "בין 5 ל-10 מיליון שקל".

המערכת תאפשר ניהול שוטף של מעונות היום שחלקה התבצע עד היום באופן ידני, צילום: רונן טופלברג המערכת תאפשר ניהול שוטף של מעונות היום שחלקה התבצע עד היום באופן ידני | צילום: רונן טופלברג המערכת תאפשר ניהול שוטף של מעונות היום שחלקה התבצע עד היום באופן ידני, צילום: רונן טופלברג

מערכת ERP Plus של אמן תחליף את מערכות הפיננסיים והרכש הקיימות בנעמת, במערכת מתקדמת יותר מבוססת אינטרנט, המאפשרת ניהול פיננסי, תכנון תקציב, התאמות בנקים, גביה מיחידות קצה (מעונות), ניהול תהליכי רכש ועוד. המערכת תכלול מודול לניהול רישום וניהול ילדים על בסיס דוט נט.

ירון מלך, סמנכ"ל הכספים של נעמת, אמר: "מערכת ה-Plus ERP שקבוצת אמן מטמיעה עבורנו תסייע לעובדי המטה ומנהלות המעונות לנהל טוב יותר את התקציב המוקצה להם ותשפר את יעילות עבודתם. המערכת תעביר אותנו מרישום ידני למערכת ממוחשבת מלאה, אשר תספק שקיפות מלאה ובקרה מול כל המעונות ותיתן רמת שרות מתקדמת ללקוחות הארגון".

שמוליק בועז, מנהל פיתוח עסקי בקבוצת אמן, אמר: "הפתרון המוטמע בנעמת הינו פתרון המשקף שילוב בין פונקציונאליות פיננסית ותקציבית מחד ומענה לאתגרים קשים בתחום ניהול מערך המעונות הכולל בתוכו רישום, ועדות קבלה, התחשבנות פיננסית ומעקב אחרי תקציב המעון מאידך".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות