אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפריל השקעות השלימה בתוך חודשיים גיוס של 8 מיליון דולר

בלעדי לכלכליסט

אפריל השקעות השלימה בתוך חודשיים גיוס של 8 מיליון דולר

הגיוס לצורך הקמה של שישה פרויקטי נדל"ן למגורים בשכונת ברוקלין בניו יורק, בשווי 30 מיליון דולר. מחירי הדירות בפרויקטים של אפריל: בין 350 אלף דולר ל-1.5 מיליון דולר

10.02.2014, 13:56 | עינת פז-פרנקל

חברת אפריל השקעות הישראלית השלימה בתוך חודשיים גיוס של 8 מיליון דולר ממשקיעים פרטיים, לצורך הקמה של שישה פרויקטי נדל"ן למגורים בשכונת ברוקלין בניו יורק, בשווי 30 מיליון דולר. בפרויקטים השונים ייבנו 60 דירות.

בין הפרויקטים שמתכננת אפריל: אחד ברחוב וושינגטון בשכונת Prospect Heights בסמיכות למוזיאון ברוקלין, למענו גייסה החברה 2.3 מיליון דולר ממשקיעים, להקמה של עשר דירות; רכישת שלושה מגרשים בניו יורק; והקמת פרויקט מגורים נוסף בשכונת Bushwick בעיר.

הדמיית פרויקט בברוקלין הדמיית פרויקט בברוקלין הדמיית פרויקט בברוקלין

אפריל, בניהולו של דדי גולדברגר, השלימה הקמה של שבעה פרויקטים בברוקלין, ועוד 25 שנמצאים בשלבי סיום שונים. בסך הכל מקימה החברה, שמגייסת הון ממשקיעים פרטיים ומוסדיים, 500 יחידות דיור באזור.

אפריל מגייסת בימים אלה הון נוסף להקמת פרויקט מגורים בשכונת קראון הייטס, לא הרחק מהבית שבו התגורר הרבי מלובביץ. על הקרקע נמצא כיום מבנה בית ספר נוצרי וכן מבנה מגורים סמוך; החברה רכשה את בית הספר ואת המבנה הסמוך ובכוונתה להרוס את המבנים ולבנות פרויקט מגורים תוך שימור החזיתות. הפרויקט יכלול 40 יחידות דיור.

מחירי הדירות בפרויקטים של אפריל נעים בין 350 אלף דולר ל-1.5 מיליון  דולר, תלוי בגודלה ובמיקומה של הדירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות