אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היכונו לחג האהבה הממורמר!

PLAY

היכונו לחג האהבה הממורמר!

אתר מאשאבל מקדים תרופה לחג שיחול בהמשך השבוע ומציג כרטיסי ברכה בסגנון גראמפי קט, סרט שממחיש לגברים את אופי ההטרדות המיניות שעוברות נשים מדי יום ואיך עושים מוזיקה באמצעות כלי נגינה מקרח

10.02.2014, 17:36 | נמרוד צוק
1. ולנטיין היה אנטי

בסוף השבוע יכה שוב יום האהבה הלועזי, עם השוקולדים בצורת לב והדובונים המרגיזים. עורכי mashable החליטו להקדים תרופה למכה ולספק לקוראים מבחר כרטיסי ברכה נוסח גראמפי קט, עם טקסטים מרגשים כמו "אני חושב שאתה לא כזה נורא" או "חגגתי פעם את ולנטיינ'ס, זה היה איום" הבלתי נמנע.

חג ממורמר לכולם! חג ממורמר לכולם! חג ממורמר לכולם!

2. איך עושה לוויתן קטלן?

מאחורי הסרטון הזה עומד יוצר הרשת קייר מופאט, שזכה ב-150 דולר בתחרות פייסבוק כלשהי בזכות 52 אנשים שעשו לו לייק. כאות הוקרה הוא החליט להקדיש להם 52 דמויות של חיות שהומחזו באמצעים ביתיים. התוצאה המטרידה תגרום לכם להרהר בדברים, או לפחות לנסות לנחש איזו חיה נראית כמו גבר ערום למחצה ששוכב על הרצפה.

3. אחד משלושה

הבמאית הצרפתית אלינור פוריה רצתה להראות לגברים איך מרגישה אישה שנאלצת לסבול הטרדות מיניות בכל פעם שהיא יוצאת לרחוב או מגיעה למשרד. היא יצרה סרט קצר שהופך את התפקידים ומציג עולם בו גברים הם מטרה להערות גועליות מצד נשים, נאלצים לכסות את עצמם בכיסוי ראש ומושפלים על ידי חוקרת משטרה כשהם באים להגיש תלונה על נסיון אונס.

4. שיר של קרח

הלהקה השבדית Ice Music לא קיבלה את השם שלה לשווא - וגם לא כמטאפורה כלשהי לסגנון המוזיקלי שלהם: חברי ההרכב פשוט מנגנים על כלי נגינה עשויים קרח. כך זה נראה.

5. ושל זכוכית

כנראה שזה הקור, או שעות האור המועטות, אבל נראה שמשהו בתנאים של מדינות צפון אירופה גורם למוזיקאים לעשות דברים ממש מוזרים. כמו לנגן מחרוזת של להיטי היפ הופ קלאסיים על בקבוקי זכוכית ריקים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות