אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלחץ על כץ ישפיע? גם עובדי נמל חיפה החלו להתפקד לליכוד צילום: בלומברג

הלחץ על כץ ישפיע? גם עובדי נמל חיפה החלו להתפקד לליכוד

יום לאחר שעובדי נמל אשדוד החלו להתפקד למפלגת הליכוד, מצטרפים אליהם גם עובדי הנמל הצפוני. המטרה: יצירת לחץ על שר התחבורה שיגרום לו לכאורה לוותר על כוונתו להקים שני נמלים חדשים בישראל

12.02.2014, 14:22 | ליאור גוטמן

נמל אשדוד לא נשאר לבד - עובדי נמל חיפה, בהנהגת יו"ר הוועד מאיר תורג'מן, החלו למלא הבוקר (ד') טפסי התפקדות לתנועת הליכוד. בכך משלימים עובדי נמל חיפה את המהלך שהחל אתמול (ג') בנמל אשדוד - אז החלה הרשמה של מאות אנשים, הכל במטרה להשפיע על שר התחבורה ישראל כץ באמצעות לחץ פוליטי שיגרום לו, לכאורה, לוותר על כוונתו להקים שני נמלים חדשים בישראל, אחד בצפון והשני בדרום. בשיחה עם "כלכליסט" אמר תורג'מן שההתפקדות כוללת לא רק את עובדי הנמל אלא גם את בני משפחותיהם.

יצוין ששר התחבורה כץ סרב להתרגש מהמהלך וכבר אתמול אמר שהמהלך לא ירתיע אותו מקידום התכנית לפתיחת שוק התחבורה הימית לתחרות. "אם זה הציבור או חסן (יו"ר ועד אשדוד - ל"ג), אני מעדיף את הציבור", סיכם אתמול כץ את המהלך.

לטענת עובדי נמל חיפה, בשל מחסור בעבודה והעברת חלק מפעילותה של צים ליוון, נמל חיפה עובד בתפוקה של 40% ואילו בנמל אשדוד התפוקה ירדה לשיעור של 60%, מה שמוכיח לטענתם שאין צורך בבניית שני נמלים חדשים.

נמל חיפה, צילום: בלומברג נמל חיפה | צילום: בלומברג נמל חיפה, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות