אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תוספת שכר של עד 3.8% לעובדי טרה בנתיבות צילום: חיים הורנשטיין

תוספת שכר של עד 3.8% לעובדי טרה בנתיבות

כך נקבע בהסכם קיבוצי בין מרחב הנגב של ההסתדרות להנהלת החברה. כל העובדים החדשים שנקלטו מאזור הדרום יזכו לתוספת של 2.5% לשכר ובקרב העובדים תתבצע תוספת של בין 1.9%-3.8% לשכר

12.02.2014, 18:50 | מיקי פלד

עובדי מחלבת טרה בנתיבות יקבלו תוספות שכר של עד 3.8%, כך נקבע בהסכם קיבוצי בין מרחב הנגב של ההסתדרות לבין הנהלת החברה. במחלבות טרה מועסקים כ-600 עובדים מהם כ-400 בהסכם קיבוצי. במחלבה בנתיבות מועסקים כ-200 עובדים שהחליפו כ-150 עובדים מרמת גן שנאלצו לפרוש בעקבות המעבר. שאר העובדים המועסקים בנתיבות מגיעים בהסעות של החברה ממרכז הארץ.

מחלבות טרה בנתיבות, צילום: חיים הורנשטיין מחלבות טרה בנתיבות | צילום: חיים הורנשטיין מחלבות טרה בנתיבות, צילום: חיים הורנשטיין

העובדים שנקלטו מהדרום מועסקים בתנאים של דור ב' למשך חמש שנים שאחריהם יושוו תנאים לדור א', שכולל בעיקר תנאי עבודה טובים יותר כמו סבסוד גני ילדים, צבירה גבוהה יותר של ימי הבראה ועוד. כלל העובדים יקבלו תוספת 10% לערך ימי ההבראה, כל העובדים החדשים שנקלטו מאזור הדרום יזכו לתוספת של 2.5% לשכר ובקרב העובדים תתבצע עליה של בין 1.9%-3.8% לשכר.

יו"ר ההסתדרות במרחב הנגב, מאיר בביוף אמר כי "בהסכם יצרנו עבור העובדים אופק תעסוקתי ושיפור בתנאים שמאפשרים להם לראות את עתידם בחברה המתפתחת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות