אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פול סכרי, מנהל פיתוח העסקים הגלובלי של טבע, עוזב את תפקידו צילום: בלובמרג

פול סכרי, מנהל פיתוח העסקים הגלובלי של טבע, עוזב את תפקידו

סכרי מונה לתפקיד ביוני 2013 על ידי ג'רמי לוין, מנכ"ל טבע הקודם. בכך מצטרף סכרי לפראן זיפ, סמנכ"לית בכירה בטבע וראש תחום האיכות של החברה, שהודיעה על עזיבת החברה לפני כשלושה חודשים

12.02.2014, 19:33 | ניר צליק
פול סכרי, מנהל פיתוח העסקים הגלובלי של טבע, עוזב את החברה, כך נודע ל"כלכליסט". סכרי מונה לתפקיד ביוני 2013 על ידי ג'רמי לוין, מנכ"ל טבע הקודם. סכרי כיהן במספר תפקידי בכירים בחברות תרופות אחרות לפני הצטרפותו לטבע, כאשר בעבר הוא כיהן כמנהל מיזוגים ורכישות בנוברטיס. סכרי למד באנטומיה קלינית ומדעי המוח בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת מרילנד וקיבל תואר B.S. מאוניברסיטת מרילנד. 

קראו עוד בכלכליסט

בכך מצטרף סכרי לפראן זיפ, שהודיעה על עזיבת החברה לפני כשלושה חודשים. פראן זיפ, סמנכ"לית בכירה בטבע וראש תחום האיכות של החברה על החלטתה לעזוב את החברה אחרי חמש שנים. זיפ תעזוב את תפקידה באופן רשמי ב-14 בפברואר. טבע החלה בהליך איתור של מחליף לתפקיד.

העזיבה הנוכחית מצטרפת לשינויים נוספים שאירעו בתקופה האחרונה בחברה, כאשר המרכזי שבהם הוא עזיבתו של מנכ"ל החברה, ג'רמי לוין, לפני כחודש. לוין עזב את תפקידו אחרי חילוקי דעות בינו לבין הדירקטוריון בנוגע לתוכנית הקיצוצים עליה החליטה החברה, במסגרתה צפויים להיות מפוטרים מהחברה כ-5,000 עובדים.

אייל דשא , צילום: יובל חן אייל דשא | צילום: יובל חן אייל דשא , צילום: יובל חן

את מקומו של לוין בהנהלת החברה תפס אייל דשא, סמנכ"ל הכספים לשעבר, כאשר מאוחר יותר הוא הוחלף על ידי ארז ויגודמן שמונה למנכ"ל החברה והחל את כהונתו באופן רשמי אתמול, יום שלישי. במקביל ישנן הערכות כי פיליפ פרוסט, יו"ר דירקטוריון החברה, עשוי אף הוא לעזוב את תפקידו במועד הרשמי לסיום כהונתו, מאי 2015. ברשימת המועמדים להחליפו נמצא דן פרופר, יו"ר אסם, כאשר ייתכן שאמיר אלשטיין, סגן היו"ר, עשוי להחליפו אף הוא. אלשטיין עזב את תפקידו כיו"ר החברה לישראל כדי להפוך לסגן היו"ר בטבע.

מטבע נמסר: "סכרי החליט לעזוב את החברה על מנת לחפש אחר הזדמנויות מקצועיות אחרות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות