אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מדולר ללירה בקליק: אוסף אפליקציות המרה

מדולר ללירה בקליק: אוסף אפליקציות המרה

אמנם לכולנו יש מחשבון בסמארטפון, אבל לכו חפשו את השער של הדולר או את המידה המקבילה של סנטימטרים במידות אימפריאליות כגון אינצ'ים או רגלים. מצאנו עבורכם יישומי המרה מומלצים במיוחד

15.02.2014, 17:29 | רפאל קאהאן

המרת יחידות מידה או כסף היא אחת הפעולות היותר מעצבנות, היא דורשת מחשב או מחשבון ואף פעם אין לנו אותם לידינו כשצריכים אותם.

קראו עוד בכלכליסט

אמנם לכולנו יש מחשבון בסמארטפון, אבל לכו חפשו את השער של הדולר או את המידה המקבילה של סנטימטרים במידות אימפריאליות כגון אינצ'ים או רגלים. ואולם, מרוב אפליקציות המרה כבר לא יודעים מי טובה ומי מיותרת. מצאנו עבורכם שש אפליקציות שיעשו את העבודה.

The Converted: המומר מממיר פטור?

אפליקציות המרה הן מקום שקשה להראות בו מידה של מקוריות שלא לדבר על יצירתיות. אולם אפליקציית The Converted מצליחה בכך. המתכון הסודי? ממשק מבוסס על סרגלים נעים ולא על כפתורים. הרעיון שעומד מאחורי העיצוב הלא שגרתי הזה הוא שניתן על ידי כך לקבל מושג יותר טוב על המידה אליה ממירים. הממשק דורש כמה דקות של לימוד, אך לדברי ממליץ, "אתה מתמכר בקלות". אגב, ניתן להמיר באמצעותה כמעט כל יחידת מידה קיימת.

The Converted The Converted The Converted

זמינות: אייפון 11.90 שקל

Currency: המרת כספים לכולם

האפליקציה הזו יודעת לעשות רק דבר אחד: להמיר מטבעות. היא מצויידת ברשימה של כ-180 סוגי מטבעות ולכולם ניתן להמיר כל סכום שהוא. הממשק פשוט וחסר ייחוד אך נעים וארגונומי. מעבר לכך מדובר באחת האפליקציות היחידות שמציעה גרסה גם לאייפון, גם למכשירי אנדרואיד ואפילו למכשירים מבוססי webOS מבית HP ופאלם.

Currency Currency Currency

זמינות: אייפון, אנדרואיד, webOS, חינם לכולם עם פרסומות

Currency Banknotes: איך נראה דולר אוסטרלי?

הנה אפליקציה שמנסה לספק איזשהו ערך מוסף למשתמשים - הטוויסט שלה: הצגה של תמונות של השטרות והמטבעות אותם אתם ממירים. מן הסתם זו אפליקציה שמיועדת בעיקר לאלו מכם שמבלים הרבה במקומות לא מוכרים או שסוחרים במטבעות לא מוכרים. המפתח מתהדר גם בתמונות של שטרות ומטבעות נדירים - ככה שלא יעבדו עליכם עם שטר של 1,000 דולר בפעם הבאה בניו יורק.

Currency Banknotes Currency Banknotes Currency Banknotes

זמינות: אנדרואיד 3.70 שקל  (50% הנחה נכון למועד פרסום הכתבה)

Konvert: המרה אלגנטית

אפליקציה זו מזכירה לנו שהאייפון הוא מוצר ממוקד עיצוב. האפליקציה מצויידת בממשק ועיצוב נקי ואלגנטי, כיאה ל-iOS 7 ויודעת לספק המרות ליחידות מידה רבות. אמנם לפעמים הממשק יכול לבלבל עם כיתוב קטן מדי וצבעי אדמה חזקים - אך לאלו מכם שרגישים לאסתטיקה היא בהחלט תתאים. מוגבלת לאייפון בלבד.

Konvert Konvert Konvert

זמינות: אייפון 3.90 שקל

Simple Converter: פשוט וקל ללא פרסומות

היתרון של אפליקציה זו היא בפשטות השימוש. היא ממירה רק יחידות מידה (לא כסף), בין מידות אימפריאליות (בריטיות ואמריקאיות) למידות אירופאיות וחזרה. הממשק קליל ומעוצב בפשטות, ולמרות שאין לה הרבה אפשרויות המרה - היתרון שלה הוא בדיוק בכך. בנוסף אין פרסומות והאפליקציה לא דורשת הרשאות מוזרות ומפירות פרטיות בשביל לפעול.

Simple Converter Simple Converter Simple Converter

זמינות: אנדרואיד חינם

handyCalc Calculator: מחשבון המרות מדעי

זוכרים את המחשבון המדעי של קסיו שעדיין משמש תלמידים רבים בדורנו, ה-FX82? האפליקציה הזו היא הראשונה שגרמה לי לזנוח את המכשיר הייעודי. מדובר באפליקציית חישוב שבנוסף להמרות יודעת לבצע מגוון אינסופי של פעולות חישוב מתמטיות והנדסיות, כולל המרות, חישוב משוואות ויצירת גרפים - והחלק הכי טוב, היא לא עולה אגורה ולא כוללת פרסומות. מה ניתן עוד לבקש?

handyCalc Calculator handyCalc Calculator handyCalc Calculator

זמינות: אנדרואיד חינם

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות