אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רכישת כשרונות: גוגל קנתה את SlickLogin הישראלית צילום מסך: Google

רכישת כשרונות: גוגל קנתה את SlickLogin הישראלית

החברה מפתחת כלים לווידוא זהות משתמשים ברשת וכניסה מאובטחת לשירותים מקוונים. סכום הרכישה טרם פורסם. ענקית החיפוש מעוניינת ככל הנראה בידע של החברה, שכן זו טרם השיקה מוצר

16.02.2014, 11:36 | אסף גלעד

רכישה קטנה נוספת של גוגל בישראל. גוגל מבצעת 'רכישת כשרונות' וקונה את SlickLogin של היזמים אור זליג, ערן גלילי ואורי קבלי.

קראו עוד בכלכליסט

החברה נוסדה רק לפני חצי שנה; היא טרם שחררה מוצר לשוק ואינה מחזיקה בקניין רוחני בתחום. היא נרכשה ככל הנראה באמצעות הבטחת משכורות גבוהות ותשלום חד פעמי לשלושת היזמים, שיתחילו לעבוד בגוגל בטווח הזמן המיידי.

מטרת הרכישה: גישה לטכנולוגית אימות זהות ברשת, צילום: shutterstock מטרת הרכישה: גישה לטכנולוגית אימות זהות ברשת | צילום: shutterstock מטרת הרכישה: גישה לטכנולוגית אימות זהות ברשת, צילום: shutterstock

גוגל ביצעה בעבר שתי רכישות קטנות דומות: קוויקסי ולאב-פיקסיז, שנרכשו כל אחת תמורת מיליונים בודדים של דולרים והבטחת תנאי שכר ובונוסים לעובדים.

החברה מאפשרת להיכנס באופן מאובטח לאתרים ולחשבונות על ידי וידוא זהות המשתמש דרך הצמדת הטלפון למחשב. הזיהוי מתבצע באמצעות דרכים שונות כגון WiFi, בלוטות', GPS, NFC או קוד QR. השירות יינטש על ידי גוגל ככל הנראה, אך החברה תעשה שימוש בטכנולוגיה שלו, כפי שעשתה עם רכישת Bump - שירות אותנטיקציה שכרוך גם הוא בהצמדת המכשיר לטלפון.

החברה התחרתה ב-Clinkle שמשתמשת בתדר גבוה כדי להעביר כספים בין מכשירים, Chirp שמאפשרת להעביר קבצים על בסיס אותו הרעיון ו-Pronto הישראלית שעושה שימוש בגלים אולטרה-סוניים לזיהוי משתמשים באמצעות הסלולרי לביצוע פעולות רכישה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות