אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיסקונט: עלות שכרה של המנכ"לית טופילסקי - עד 6.5 מיליון שקל צילום: רון קדמי

דיסקונט: עלות שכרה של המנכ"לית טופילסקי - עד 6.5 מיליון שקל

כמו כן אישרה אסיפת בעלי המניות של הבנק כי עלות שכרו של היו"ר, יוסי בכר, תסתכם בעד 5.3 מיליון שקל

17.02.2014, 15:43 | תומר ורון
אסיפת המניות של בנק דיסקונט אישרה לפני זמן קצר את מדיניות התגמול של בכירי הבנק ברוב של 77% אל מול 10% מתנגדים. בעלי המניות אישרו את תקרת עלות שכרה של המנכ"לית החדשה, לילך אשר טופילסקי, שצפויה להיכנס לתפקיד ביום חמישי הקרוב.

על פי מדיניות התגמול שאושרה עלות שכרה של טופילסקי לא תעלה על 6.5 מיליון שקל. עלות שכרה השוטף של אשר טופילסקי תעמוד על 2.35 מיליון שקל בשנה ושכרה חודשי יעמוד על 180 אלף שקל. לכך מתווסף מענק גיוס בגובה של חצי מיליון שקל וכן מענק הסתגלות של 1.4 מילין שקל. בנוסף הבנק יפריש 246 אלף שקל בגין שווי רכב, נייד והטבות שונות אחרות.

יוסי בכר , צילום: אוראל כהן יוסי בכר | צילום: אוראל כהן יוסי בכר , צילום: אוראל כהן

המענק השנתי המקסימלי שלו תהיה זכאית טופילסקי יעמוד על 3.1 מיליון שקל. אם המנכ"לית תעמוד ביעדי הבנק, שכוללים מדדים כמותיים כגון עמידה בתשואה על הון שלא תקטן מ-7.5%, יחסי הלימות הון ויעדים אחרים היא תהיה זכאית למענק. לשם השוואה, במדיניות התגמול הקודמת שהציג הבנק עמדה תקרת השכר על 7.9 מיליון שקל.

יו"ר הבנק יוסי בכר יזכה לעלות שכר של 2.9 מיליון שקל בגין שנת 2013, לפני מענק פוטנציאלי של עד 2.4 מיליון שקל שיקבע בהתאם לתוצאות הבנק ל-2013.

כמו כן, לפי מדיניות התגמול שפרסם הבנק בהתאם להוראות הפיקוח על הבנקים וכפופה לאישור בעלי מניות המיעוט, השכר השוטף של נושאי משרה שאינם המנכ"ל והיו"ר לא יעלה על 100 אלף שקל בחודש צמוד למדד (תעודכן אחת לרבעון). במקרה של ירידת המדד, לא תופחת המשכורת אולם שיעור הירידה במדד האמור יקוזז משיעור עליית המדד ברבעון או ברבעונים העוקבים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות