אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אם אתה אוהב את זה, שים תאגיד על זה

PLAY

אם אתה אוהב את זה, שים תאגיד על זה

כל האמת שלא רציתם לדעת על טבעות אירוסין, מה היה קורה עם דוקטור הו היה אמריקאי, למה שושנה נמצאת בסוצ'י, גופות קפואות בקליפ מוזיקלי מדהים והדרך הטובה ביותר להפרד

17.02.2014, 17:04 | נמרוד צוק

1. יש לי רק חלום, לקנות לך יהלום

כיצד נוצר המנהג ללוות הצעות נישואין בהענקת טבעת יקרה במיוחד לברת המזל? האם מדובר בגלגול מודרני של מנהג פגאני עתיק? או במסורת יהודית-נוצרית ארוכת שנים? למעשה, הסיבה שכל גבר במדינות המערב שרוצה להתחתן נאלץ להוציא אלפי דולרים על טבעת יהלום היא הרבה יותר פשוטה ומדכאת: זוהי תוצאה של קמפיין פרסום מוצלח ועיקש מאוד של תאגיד היהלומים דה-בירס. הפרטים המדכדכים סרטון מאוד משעשע אך מדויק היסטורית של CollegeHumor.

2. דוקטור הו, הגרסה האמריקאית

מה היהקורה אם דוקטור הו היתה מופקת בהוליווד ולא בבריטניה? חוץ מזה שהיא כנראה הייתה מבוטלת לפני עשרות שנים וכנראה הייתה נוראית לחלוטין, היינו גם יכולים לצפות לשחקנים אחרים לגמרי תפקיד הדוקטור הנצחי. במקום וויליאם הרטנל, קולין בייקר ודייויד טננט,היינו מקבלים בתפקיד הדוקטור שחקנים כגון הריסון פורד (כדוקטור המלחמה, כמובן), ג'ף גולדבלום, בריאן קרנסטון וניקולס קייג'. אבוי.

הנה כבר הבדל אחד - לניקולס קייג הנה כבר הבדל אחד - לניקולס קייג' לא יהיה את היושר האומנותי להתפטר אחרי עונה אחת הנה כבר הבדל אחד - לניקולס קייג

3. משחקי השושי

והיום בפינתנו האהובה "עוד בדיחה על אולימפיאדת החורף בסוצ'י", כי, בינינו, למה לא: הטאמבלר Shoshi Games 2014, ששותל את פרצופה של שושנה מהסדרה Girls על גופם של ספורטאי חורף חסונים וחסונות. זה כנראה עדיין נראה טוב יותר מהמצב שם.

אנחנו דווקא לא רואים את שושנה נוסעת לרוסיה אנחנו דווקא לא רואים את שושנה נוסעת לרוסיה אנחנו דווקא לא רואים את שושנה נוסעת לרוסיה

4. וידאו צ'ט

הקליפ הזה, של המוזיקאי האוסטרלי ניקולס מרפי שפועל תחת שם הבמה "צ'ט פייקר", נפתח בקטע שומט לסתות של שכבת קרח שנמסה וחושפת את דמותו של מרפי הקפוא שקבור תחתיה, וממשיך באחד מעבודות הסטופ מושן הטובות ביותר שראינו אי פעם.

5. סצנת הפרידה שתקעה אותי

האם אפשר לכתוב תסריט שלם לשיחת פרידה בין בני זוג שתהיה מורכבת כולה משמות של סרטים? הוידאו הבא מראה שהתשובה חיובית, בהחלט חיובית. ועכשיו לשאלה החשובה יותר: למה שמישהו יטרח לעשות דבר כזה? לזה, אין לנו כבר תשובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות