אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת עזריאלי נכנסת לתחום הדיור המוגן; רכשה מגרש במודיעין צילום: אוראל כהן

קבוצת עזריאלי נכנסת לתחום הדיור המוגן; רכשה מגרש במודיעין

הקבוצה שידועה בעיקר בזכות הקניונים ומגדלי המשרדים שהקימה רכשה מגרש בשטח 12 דונם ב-51.5 מיליון ש', עליו מתוכננות מאות יחידות דיור מוגן ומחלקות סיעודיות. עלות ההקמה המוערכת: 215 מיליון ש'

17.02.2014, 16:54 | עינת פז-פרנקל

קבוצת עזריאלי מדווחת היום (ב') כי על חתימת הסכם לרכישת מגרש בשטח 12 דונם בעיר מודיעין בכ-51.5 מיליון שקל. על פי ההודעה בכוונת הקבוצה להקים על המגרש פרויקט לדיור מוגן.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בבית הדיור המוגן הראשון של קבוצת עזריאלי שישתרע על שטח בנוי של 35 אלף מ"ר ויכלול 240 יחידות דיור, ועוד 60 יחידות דיור נוספות עם השגחה רפואית מלאה, כמו גם שתי מחלקות סיעודיות. עלות בניית הפרויקט מוערכת בכ-215 מיליון שקלים.

דוד עזריאלי. נכנס לתחום הדיור המוגן, צילום: עמית שעל דוד עזריאלי. נכנס לתחום הדיור המוגן | צילום: עמית שעל דוד עזריאלי. נכנס לתחום הדיור המוגן, צילום: עמית שעל

הקבוצה, שידועה בזכות הקניונים ומגדלי המשרדים שהקימה, נכנסת לראשונה לתחום הדיור המוגן מכיוון ש"הפוטנציאל בתחום הדיור המוגן נמצא בצמיחה והינו רחוק ממיצוי, בין היתר על רקע מגמת העלייה בתוחלת החיים ובאיכותם", נמסר מהחברה. "קהל היעד הפוטנציאלי המשתייך לעשירונים 7-10 הולך ומתרחב וקיים מחסור בבתים חדשים ואיכותיים המנוהלים בסטנדרטים גבוהים".

בקבוצה מעריכים כי מחזור ענף הדיור המוגן בישראל כיום הינו כ- 1.5 מיליארד שקל בשנה, וכי עד שנת 2030 אוכלוסיית היעד של הדיור המוגן תהווה כ- 14% מכלל האוכלוסייה, או כ-1.4 מיליון איש. "בכוונת הקבוצה להפוך לשחקן מוביל בתחום באמצעות ייזום, הקמה וניהול של פרויקטים חדשים באזורי ביקוש בפריסה ארצית", נמסר מקבוצת עזריאלי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות