אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בתוך 8 חודשים: טדי שגיא מכר מניות בי-קום ברווח של 33 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

בתוך 8 חודשים: טדי שגיא מכר מניות בי-קום ברווח של 33 מיליון שקל

איל ההימורים מכר כ-2 מיליון מניות, מתוך 3.6 מיליון מניות שרכש משאול אלוביץ'. בעקבות המכירה רשם שגיא הכנסה של כ-96 מיליון שקל

17.02.2014, 19:55 | אופיר דור
איל תוכנות ההימורים, טדי שגיא, השלים בשבוע שעבר מכירת כ-2 מיליון מניות בי-קומיוניקיישנס, בעלת השליטה בבזק, מתוך כ-3.6 מיליון מניות שברשותו. שגיא מכר את המניות בעסקה מחוץ לבורסה לגופים מוסדיים לפי מחיר השוק של 48 שקל למניה. בעקבות המכירה רשם שגיא הכנסה של כ-96 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

שגיא. רווח של 33 מיליון שקל בתוך 8 חודשים, צילום: אוראל כהן שגיא. רווח של 33 מיליון שקל בתוך 8 חודשים | צילום: אוראל כהן שגיא. רווח של 33 מיליון שקל בתוך 8 חודשים, צילום: אוראל כהן

שגיא רכש 12% ממניות בי-קומיוניקיישנס מידי שאול אלוביץ' בחודש יוני האחרון תמורת 125 מיליון שקל. הרכישה התבצעה לפי שווי מניה של 35 שקל (פרמיה של 20% על מחיר השוק דאז). מאז קיבל שגיא דיבידנד של 12 מיליון שקל מבי קומיוניקישנס.

בסך הכל שגיא רושם רווח של 33 מיליון שקל על 2 מיליון המניות שהוא מוכר כעת. לאחר העסקה תרד אחזקתו של שגיא בבי-קומיוניקיישנס מ-12% לכ-5% בלבד.

בי-קומיוניקיישנס היא החברה באמצעותה רכש שאול אלוביץ' את השליטה בבזק ב-2010. אלוביץ' מחזיק ב-68% ממניות בי-קומיוניקיישנס באמצעות החברה-האם אינטרנט זהב וחברת יורוקום הפרטית.

בשבוע שעבר השלימה בי-קום הנפקת אג"ח בהיקף של 800 מיליון שקל למשקיעים ישראלים וזרים. הסכום שגויס ישמש לפרוע את החוב הנוכחי של בי-קומיוניקיישנס לבנקים, לחברת מגדל ולחלק מבעלי האג"ח הקיימים של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות