אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר 5 שנים בתפקיד: מנכ"ל HOT הרצל עוזר פורש מתפקידו צילום: אוראל כהן

לאחר 5 שנים בתפקיד: מנכ"ל HOT הרצל עוזר פורש מתפקידו

ישאר בתפקיד יו"ר הדירקטוריון. אילן צחי, מנכ"ל HOT mobile, יתמנה למנכ"ל HOT החל מה-1 למרץ; פטריק דרהי, הבעלים של HOT: "עוזר ביקש להתמקד בתפקידו כיו"ר הקבוצה"

18.02.2014, 09:42 | שי סלינס
אילן צחי, צילום: אלי דסה אילן צחי | צילום: אלי דסה אילן צחי, צילום: אלי דסה

הרצל עוזר, מנכ"ל חברת הכבלים HOT, פורש מתפקידו לאחר 5 שנים - כך עולה מהודעת החברה הבוקר (ג'). עוזר ששימש בשנה האחרונה גם כיו"ר החברה ישאר בתפקיד זה.

אילן צחי, מי ששימש עד עכשיו כמנכ"ל HOT mobile יחליף אותו בתפקידו החל מה-1 במרץ. 

קראו עוד בכלכליסט

פטריק דרהי, בעל השליטה ב-HOT, אמר כי "לאחר 5 שנות כהונה אינטנסיביות בתפקיד המנכ"ל, ביקש עוזר להתמקד בתפקידו כיו"ר הקבוצה. בנוסף לזאת, ביקשתי מהרצל לעסוק גם בפיתוח העסקי של Altice, ואני מאמין שגם בפעילות חשובה זו, הוא יתרום מניסיונו ומכישוריו".

עוזר התייחס גם הוא לעזיבתו ומסר כי "HOT עברה בחמש השנים האחרונות שינוי מקצה לקצה, והפכה מחברת התקשורת הרביעית בגודלה, לקבוצת התקשורת השנייה בגודלה בישראל, ולחלק מתאגיד תקשורת בינלאומי. אני מפנה היום את תפקיד המנכ"ל, כשהחברה בפריחה ובמומנטום עסקי ושיווקי חזקים, וכשהיא ערוכה לכל תחרות עתידית".

"אני מפקיד את החברה בידיו האמונות של אילן צחי, שהוכיח את יכולותיו בתפקידים קודמים בקבוצה, קודם כסמנכ"ל שירות ומכירות של החברה, ולאחר מכן כמנכ"ל HOT-mobile, כאשר תוך זמן קצר ייצב את החברה, והביא אותה להישגים נאים", נמסר מעוזר.

רק לפני כחודש אישר הדירקטוריון ואספת בעלי המניות של HOT מענק מיוחד וחד-פעמי בגובה של מיליון שקל לעוזר וזאת בהתאם לביצועי החברה ב-2014. לגבי 2013 עלות שכרו של עוזר עשויה להגיע עד ל-6.8 מיליון שקל, בהתאם לעמידת החברה ביעדים העסקיים שלה. עלות שכרו של עוזר ב-2012 היתה 3.9 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות