אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
FireLayers גייסה מיליוני דולרים מהקרן החדשה של יואב לייטרסדורף צילום: Wendy Bos

FireLayers גייסה מיליוני דולרים מהקרן החדשה של יואב לייטרסדורף

החברה מפתחת כלי בקרת גישה ו-BYOD שמצטיינים בקלות ההתאמה למערכות ארגוניות וביכולת להתחבר למוצרי אבטחה חיצוניים. את החברה הקימו יוצאי סאפורט ספייס יאיר גרינדלנגר, דורון אלגרסי ותומר מגיד

18.02.2014, 15:03 | אסף גלעד
גיוס ראשון לקרן השניה של יואב לייטרסדורף, YL Ventures. הקרן מובילה סיבוב של מיליוני דולרים בודדים בסטארט-אפ החדש FireLayers של יוצאי חברת Support Space יאיר גרינדלינגר, דורון אלגרסי ותומר מגיד. החברה לא פירטה את גודל ההשקעה, אך לפי ההערכה הוא אינו עולה 5 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

FireLayers, חברה בת שנה שמעסיקה 12 עובדים, פיתחה מערכת ניהול הרשאות לשימוש בתוכנות בענן עבור ארגונים. היא מתאימה במיוחד לעידן הנוכחי בו ארגונים מאפשרים לעובדים שונים להשתמש באפליקציות ארגוניות כגון NetSuite ,Workday ,Office 365 ,Box.com ,Yammer ו-Salesforce ממכשירים ומקומות שונים בעולם.

יואב לייטרסדורף, מייסד YL Ventures, צילום:  Wendy Bos יואב לייטרסדורף, מייסד YL Ventures | צילום: Wendy Bos יואב לייטרסדורף, מייסד YL Ventures, צילום:  Wendy Bos

הטכנולוגיה של החברה פותרת עבור מנהלי ה-IT ואבטחת המדע את כאב הראש שקשור בהגדרה מרובת פרמטרים. בעזרתה, ניתן לקבוע בדיוק איזה משתמש יוכל להשתמש באילו אפליקציות ענן ארגוניות דרך איזה מכשיר, אילו סוגים של קבצים יוכל להוריד או לשנות ואיזה סוג של מעקב ואבטחה יש לבצע על פעולותיו. בנוסף, כלי בקרת הגישה של מוצר החברה מאפשר לקבוע הרשאות ברמת הקובץ הבודד למשתמש בודד.

גמישה יותר מהמתחרים

יתרון נוסף של המערכת הוא יכולתה להתחבר ל-API של מוצרי אבטחת מידע קיימים בחברה המספקים לה שירותי אבטחת מידע או ניתוח התנהגות. השירות של FireLayers, יכול , למשל, להתחבר לשירות אבטחת המידע של פאלו אלטו נטוורקס, חברה אמריקאית עם שורשים ישראליים, או לזו של Adalom הישראלית שמנהלות אבטחת מידע עבור יישומים ארגוניים בענן.

FireLayers מתחרה כיום ב-SkyHigh וב-Netskope. בעוד ששתיהן נחשבות לחזקות בתחום ניתוח נתונים והתנהגות משתמשים, ב-FireLayers יודעים להציע ניהול משתמשים והרשאות גמיש יותר ותהליך התאמה אישית איכותי יותר לארגונים.

את החברה הקימו יאיר גרינדלינגר ודורון אלגרסי, ממייסדי סאפורט ספייס, שפיתחה פלטפורמה למתן תמיכה טכנית באמצעות הענן. גרינדלינגר שימש גם כמנכ"ל הסטארט-אפ Port Authority שנמכרה לוובסנס וכסמנכ"ל המכירות של חברת אבטחת המידע Security-7 שם הכיר את המייסד השני של FireLayers, דורון אלגרסי, שייסד את Security-7 ומכר אותה לענקית המחשוב CA.

תומר מגיד, שמשמש כמנהל המוצרים בחברה ומנהל את אתר הפיתוח שלה בפאלו אלטו, כיהן בתפקידים ניהוליים שונים ב-Support Space וקודם לכן כמנהל מוצר ב-ICQ. החברה מיוחדת בכך שהיא מפעילה שני מרכזי מו"פ: בפאלו אלטו מנהלת החברה את פעילות האפליקציות הארגוניות, ובישראל מפותחים כלי אבטחת מידע ועיבוד בזמן אמת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות