אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
JVP חשפה את המועמדות הסופיות לזכייה בתחרות הסייבר שלה צילום: מיקי אלון

JVP חשפה את המועמדות הסופיות לזכייה בתחרות הסייבר שלה

החברות הן Riskless I.D ,Cloud Intact ,Dyadic Security ו-Titanium. הזוכה תקבל פרס בשווי מיליון דולר ותטוס לכנס RSA בסן פרנסיסקו על חשבון הקרן

18.02.2014, 17:45 | מאיר אורבך

קרן JVP הכריזה על ארבעת המועמדים לפרס של מיליון דולר בתחרות סייבר סטארט-אפ שהיא עורכת. ארבעת היזמים העומדים מאחורי החברות פורצות הדרך יוזמנו במימון JVP לכנס RSA שייערך בסן פרנסיסקו. ההכרזה על הזוכה תתקיים באירוע שייערך ב-25 בחודש.

קראו עוד בכלכליסט

ארבעת החברות נבחרו מבין כ-35 מיזמים שונים שעמדו בתנאי הסף של התחרות. צוות השיפוט כלל את שותפי JVP, כמו גם נציגים בכירים של תעשיית ההייטק העולמית מהחברות הרב לאומיות, הפועלות בשיתוף עם הקרן - EMCRSA ,Microsoft ,Cisco ,GE, ענקית החימוש Lockheed Martin וכן המדען הראשי.

החברות שחוסמות את פצצות הסייבר הבאות, איור: ניצן סדן החברות שחוסמות את פצצות הסייבר הבאות | איור: ניצן סדן החברות שחוסמות את פצצות הסייבר הבאות, איור: ניצן סדן

ארבע החברות הן Dyadic Security של פרופ' יהודה לינדל מאוניברסיטת בר אילן וגיא פאר שמפתחת כלי להטמעת שכבת הגנה על מידע רגיש כסיסמאות או מזהי של משתמשים ללא צורך בשינוי ארכיטקטורת האפליקציה המטמיעה, Riskless I.D של היזמים אלעד גזית וד"ר לב פייבישבסקי שפיתחה כלי למניעת הונאות בשירותי מובייל כאפליקציות ואתרים מתואמים, Cloud Intact של סאסי נתן ואוריאן רוסטוביץ' שמציגה כלי הוליסטי לניהול מכלולי האבטחה בשירותי ענן ו-Titanium, מיזם המגיע ממעבדות הסייבר של אוניברסיטת בן גוריון בהובלת פרופ' יובל אלוביץ. ובמרכזו טכנולוגיה להקשחת כלי ההגנה של מערכות מוטמעות שהוא בגדר פריצת דרך שמאפשרת רק לתוכנה מורשית לרוץ על מערכת ההפעלה, תוך חסימה וניטור כל ניסיון חדירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות