אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עומר קרייזל צפוי להתמנות למנכ"ל פועלים שוקי הון צילום: עמית שעל

עומר קרייזל צפוי להתמנות למנכ"ל פועלים שוקי הון

מנהל ההשקעות של כספי עמיתי מגדל ציפה להתמנות למנהל השקעות ראשי בחברה. על רקע אי קבלת המינוי בחן קרייזל בחודשים האחרונים תפקידים מחוץ לחברה

23.02.2014, 11:29 | רחלי בינדמן

אחת הדמויות המשמעותיות ביותר בחברת הביטוח מגדלצפוי לעזוב את החברה: עומר קרייזל, מנהל ההשקעות של כספי העמיתים של מגדל, צפוי להתמנות בקרוב למנכ"ל פועלים שוקי הון – זרוע ההשקעות של בנק הפועלים.  

קראו עוד בכלכליסט

קרייזל יחליף את אמיר אביב, שקודם באחרונה לתפקיד ראש החטיבה הבינלאומית בבנק הפועלים.

קרייזל התחבט בשאלת העזיבה תקופה ארוכה. שמו אף עלה כמי שקיבל הצעה להתמנות לפני כשלושה חודשים למנהל ההשקעות הראשי של בית ההשקעות הגדול בישראל פסגות.

קרייזל ציפה להתמנות למנהל ההשקעות הראשי של מגדל עוד באפריל 2010, עם עזיבתה של ענת לוין את התפקיד לטובת מינוי בכיר בבנק הפועלים. ואולם מנכ"ל מגדל דאז יונל כהן החליט לפצל את תפקיד מנהל ההשקעות הראשי לשניים – קרייזל קיבל את האחריות לניהול כספי העמיתים ותחום הנדל"ן ואילו לימור דנש - שעבדה אף היא תחת לוין - קיבלה את האחריות על ניהול כספי הנוסטרו ותחום האשראי הפרטי.

דנש וקרייזל לא הצליחו לשמור על שיתוף פעולה תקין ובסופו של דבר, החליט קרייזלר חפש את דרכו מחוץ למגדל, כאשר בחן הצעה להתמנות למנהל ההשקעות הראשי בבית ההשקעות פסגות. בעל השליטה במגדל שלמה אליהו הצליח לשכנעו להישאר בתפקיד, וקרייזל מצידו ציפה כי יזכה בקרוב למינוי כמנהל ההשקעות הראשי.

לפני שבועיים נכנסה ענת לוין רשמית לתפקיד יו"ר מגדל ובינתיים קרייזל החליט שאינו מחכה יותר למינוי המיוחל ומקבל את ההצעה המפתה מבנק הפועלים. כעת צפויה דנש להיות המועמדת המובילה להתמנות לתפקיד מנהלת ההשקעות הראשית במגדל - אלא אם יחליט אליהו לחפש מועמד מבחוץ.

עומר קרייזל, צילום: עמית שעל עומר קרייזל | צילום: עמית שעל עומר קרייזל, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות