אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק רוצה לחבר אתכם אל חברים שאינכם מתכתבים איתם צילום: בלומברג

פייסבוק רוצה לחבר אתכם אל חברים שאינכם מתכתבים איתם

העדכון האחרון של אפליקציית האייפון של הרשת החברתית כוללת תכונה חדשה: הבלטת כל האנשים ברשימת החברים שלכם עמם אין לכם אינטראקציה קבועה ורציפה. בנוסף, זכתה האפליקציה בעמודת היסטוריה, שמציגה פעולות שביצעתם

23.02.2014, 16:36 | רפאל קאהאן

פייסבוק עדכנה את אפליקציית האייפון שלה בסוף השבוע. לצד מספר תיקוני באגים, הוצג ומלבד תיקוני הבאגים היא החביאה שינוי לא קטן שמטרתו להניע את המשתמשים להגדיל את קצב האינטראקציות שלהם עם החברים. השינוי נקרא Highlights והוא מתחבא בלשונית האנשים של האפליקציה.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר בתוספת לעמודת החברים הרגילה; פייסבוק תציג לכם את השינויים האחרונים בסטטוס של החברים, כגון מערכת יחסים חדשה, שינוי כתובת, עבודה חדשה או סיום לימודים. עוד תכונה שהוספה היא היכולת לראות בלשונית נפרדת את ימי ההולדת הקרובים.

אפליקציית פייסבוק לאייפון מתחדשת בתכונות "חברתיות" נוספות, צילום: אפרת לובל אפליקציית פייסבוק לאייפון מתחדשת בתכונות "חברתיות" נוספות | צילום: אפרת לובל אפליקציית פייסבוק לאייפון מתחדשת בתכונות "חברתיות" נוספות, צילום: אפרת לובל

עוד שינוי שהוסיפה פייסבוק ללשונית היא עמודת היסטוריה, בה מוצג רצף הפעולות שלכם מול החברים. בין אם ניהלתם שיחה לאחרונה או עשיתם לייק, כלי ההיסטוריה יאפשר לכם לחזור לאותה פעולה ישירות ובלי צורך לחפש בפרופיל. ההיסטוריה מוצגת מהסוף להתחלה.

מעבר לאפליקציה הרגילה, פייסבוק, שהודיעה ביום ד' שעבר על רכישת ווטסאפ, גם עדכנה את אפליקציית המסרים שלה - Facebook Messenger. כעת ניתן לעבור באופן שקוף בין שיחה במסנג'ר לבין הוול באפליקציה הרגילה. כך פייסבוק משמרת את המשתמש בתוך האקוסיסטם של האפליקציות שלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות