אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נובל אנרג'י תקים מרכז הכשרה ארצי לאנרגיה במכללה הטכנולוגית רופין צילום: אלבטרוס

נובל אנרג'י תקים מרכז הכשרה ארצי לאנרגיה במכללה הטכנולוגית רופין

המרכז יחל לפעול באוקטובר והוא יוקם בהשקעה של 12 מיליון שקל. מטרת המהלך היא להכשיר עובדי התעשייה באמצעות תוכניות להכשרה מקצועית, וכן פתיחת מסלול להנדסאי מכונות עם התמחות בגז טבעי

24.02.2014, 12:50 | ליאור גוטמן

נובל אנרג'י, בעלת האחזקות העיקרית בקידוחי הגז שהתגלו מול חופי ישראל, הודיעה על הקמת מרכז ידע ולימודים ארצי למקצועות האנרגיה והגז הטבעי במכללה הטכנולוגית ברופין. המרכז יחל לפעול באוקטובר הקרוב והוא יוקם בהשקעה של 12 מיליון שקל. מטרת המהלך היא להכשיר את דור העתיד של עובדי התעשייה (מפעילים, מתקינים, מפקחים ורתכים), זאת באמצעות תוכניות להכשרה מקצועית, סדנאות וימי עיון עבור השוק הישראלי כמו גם פתיחת מסלול להנדסאי מכונות עם התמחות בגז טבעי.

קראו עוד בכלכליסט

הדמיה. מרכז ידע והכשרה ארצי לאנרגיה של נובל אנרג הדמיה. מרכז ידע והכשרה ארצי לאנרגיה של נובל אנרג'י הדמיה. מרכז ידע והכשרה ארצי לאנרגיה של נובל אנרג

תוכניות ההכשרה פותחו בשיתוף עם משרד הכלכלה כאשר בהמשך תינתן האפשרות להעביר חלק מבוגרי המסלול לעבודות באתרי הקידוח בים וברשתות ההולכה מהים ליבשה.

"התחלת הזרמת הגז מ"תמר" באפריל האחרון הובילה לזינוק בביקושים לעובדים מוסמכים במקצועות הגז והנפט. ההכשרות המקצועיות שמציע המרכז החדש נועדו לענות על הגידול בביקושים, עם המשך תהליך ההסבה לשימוש בגז טבעי, פיתוח מאגר לוויתן ועוד", אמר ביני זומר, דירקטור לענייני חוץ ושותפויות בנובל אנרג'י. מנכ"לית מכללת רופין תמי צוקרמן ברכה על שיתוף הפעולה ואמרה שהכשרת כוח האדם תאפשר שילוב של אנשי מקצוע בתעשיית הגז המקומית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות