אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מידעטק הטמיעה מערכת Priority בפישמן טכנולוגיות תרמיות

מידעטק הטמיעה מערכת Priority בפישמן טכנולוגיות תרמיות

במסגרת הפרויקט הוטמעו נושאים שונים דוגמת הייצור, מכירות, רכש וניהול מלאי, וכן מודולים מפיתוח מידעטק, דוגמת מודול הבטחת האיכות. היקפו הכספי של הפרויקט הינו כמיליון שקל

24.02.2014, 15:29 | שירות כלכליסט

מידעטק סיימה לאחרונה הטמעה של מערכת Priority בחברת פישמן טכנולוגיות תרמיות, כך על פי הודעת החברה אתמול. פישמן טכנולוגיות הינה חברה ישראלית שהוקמה בשנת 1958 ומתמחה בפיתוח, ייצור ואספקת תרמוסטטים ומכסים לתעשיית הרכב העולמית. היקפו הכספי של הפרויקט הינו כמיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הפרויקט הוטמעו נושאים שונים דוגמת הייצור, מכירות, רכש וניהול מלאי, וכן מודולים מפיתוח מידעטק, דוגמת מודול הבטחת האיכות. פעילותה של פישמן טכנולוגיות תרמיות מפוצלת לארבע מדינות ישראל, גרמניה, ארה"ב וקנדה. היישום כלל בין היתר הטמעה של המערכת בגרמניה, בארה"ב וקנדה.

מידעטק הטמיעה מערכת Priority בפישמן טכנולוגיות תרמיות מידעטק הטמיעה מערכת Priority בפישמן טכנולוגיות תרמיות מידעטק הטמיעה מערכת Priority בפישמן טכנולוגיות תרמיות

חנה שראל, מנכ"לית מידעטק: "הפרוייקט בפישמן תעשיות תרמיות היה מאתגר ומעניין במיוחד, הן בשל המורכבות הנדרשת בפתרונות המיישמים את תהליכי העבודה בחברה והן בשל העובדה שהוא מתרחש במספר אתרים במקביל בעולם. עם התייצבות המערכת בארץ, ניתן היה לבצע את ההטמעה גם בחברות הבנות בחו"ל, תוך מתן דגש על ניהול בקרה והתייעלות של תהליכי העבודה במערכת ואיחוד כל החברות למערכת אחת. לפני כחצי שנה הוטמעה מערכת ה- Priority בגרמניה ובמהלך חודש ינואר 2014 הוטמעה גם בארה"ב."

צחי ישראל, סמנכ"ל כספים, פישמן טכנולוגיות: "ההחלטה על הקמת מערכת Priority בפישמן התקבלה כארבעה חודשים לפני העלייה לאוויר. בארץ עלתה המערכת בתחילת 2013. במהלך 2013 השלמנו את עליית המערכת גם בגרמניה וגם בארה"ב, שם היישום כלל גם אינטגרציה עם מערכות EDI של ספק חיצוני ומערך של ליקוט באמצעות מסופונים. במהלך 2014 אנו מתכננים להעמיק את היישום בארץ ובחברות הבנות במודולים שכבר יושמו וכן ליישם מודולים חדשים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות