אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בונים על פאואר סנטר שלישי בחדרה

בלעדי לכלכליסט

בונים על פאואר סנטר שלישי בחדרה

חברת עמרם אברהם תקים מרכז קניות באזור התעשייה הדרומי של חדרה ב־65 מיליון שקל. מנכ"ל החברה: "לא חוששים מרוויה של מסחר"

26.02.2014, 08:53 | דותן לוי

חברת הבנייה עמרם אברהם תקים מרכז קניות בסגנון פאואר סנטר בשטח של כ־14 דונם באזור התעשייה הדרומי של חדרה ובהשקעה של כ־65 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט".

המתחם ייקרא CENTER־A ויכלול סופרמרקט של אושר עד שישתרע על שטח של 5,500 מ"ר ויהווה את העוגן המרכזי במתחם. כמו כן המתחם יכלול שדרת חנויות בשטח של כ־1,000 מ"ר ומעליהן שלוש קומות משרדים בשטח של 7,500 מ"ר, תעשייה עתירת ידע (הייטק וביוטק), שירותים ובידור.

 בנוסף המתחם יכלול כ־400 מקומות חניה בחניון תחתון ובחניון עליון. לפי הערכות של אושר עד וסקרים שביצעו, הסופרמרקט יקלוט כ־2,000 איש ביום. אושר עד גם שכרו את 1,000 המ"ר הנוספים אשר יושכרו על ידם לחנויות נוספות.

הקרקע למתחם נרכשה לפני כשלוש שנים על ידי החברה מידי יורשים של משפחת הקבלנים רויכמן, בתמורה לכ־20 מיליון שקל.

המתחם נמצא כ־350 מטר מכביש 4, אך לדברי אלון עמרם לא מתוכנן להיות פאואר סנטר נוסף במתכונת המקובלת. עמרם התייחס להיצע הגדול של מתחמי מסחר בעיר, כאשר בשנים האחרונות נפתחו שני מרכזי קניות בסגנון פאואר סנטר - שערי חדרה ומיקס סנטר - בצדה הצפון־מזרחי של העיר.

"המתחם שלנו מכוון לקהלים מסוימים מאוד, מי שירצה להגיע לחדר הכושר או לבצע קניות בסופרמרקט יגיע לשם, זה לא יהיה מתחם שבו אנשים יסתובבו רק לשם חוויית הקניות", אומר עמרם. לדבריו, הקומה הראשונה מיועדת להקמת חדר כושר גדול, קומת הקרקע תושכר למשרדי הנהלות בנקים ומרפאות, והקומות העליונות למשרדים. "אנחנו מקבלים כרגע הרבה מאוד הצעות לאולמות אירועים וכרגע נמנעים מכך", הוסיף.

את המתחם מתכנן משרד האדריכלים פריאון אדריכלים והשיווק מבוצע על ידי חברת רשף נכסים.

מהחברה נמסר כי השטחים בשדרת החנויות בקומת הקרקע מיועדים להשכרה במחיר של 120 שקל למ"ר ברמת מעטפת. קומות המשרדים מיועדות להשכרה במחיר של 45 שקל למ"ר ברמת מעטפת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות