אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהפך בצמרת: משרד מיתר, ליקוורניק גבע לשם טל – המשרד הגדול בישראל צילום: אוראל כהן

מהפך בצמרת: משרד מיתר, ליקוורניק גבע לשם טל – המשרד הגדול בישראל

בעקבות המיזוג מתמקם המשרד לראשונה בצמרת הדירוג של דן אנד ברדסטריט וממקם, בפער קטן אחריו, את הרצוג פוקס נאמן ואת גולדפרב זליגמן ושות' במקומות השני והשלישי

26.02.2014, 11:20 | זוהר שחר לוי
מגמת המיזוגים בפירמות עורכי הדין נותנת את אותותיה גם בדירוג דן אנד ברדסטריט. מהדירוג שפורסם היום (ד') עולה כי פירמת מיתר, ליקוורניק גבע &לשם, ברנדווין ושות', שהתמזג השנה עם משרד קנטור, אלחנני, טל ושות' הפך את הפירמה למשרד הגדול ביותר עם 231 עורכי דין בסך הכל. במקום השני, כמו בשנה שעברה, ממוקם משרד הרצוג פוקס נאמן עם 229 ואילו משרד גודלפרב זליגמן מפנה את מקומו בפסגה ומתמקם במקום השלישי עם 228 עוה"ד.

עו"ד מיה ליקוורניק ממשרד עורכי דין מיתר ליקוורניק, צילום: אוראל כהן עו"ד מיה ליקוורניק ממשרד עורכי דין מיתר ליקוורניק | צילום: אוראל כהן עו"ד מיה ליקוורניק ממשרד עורכי דין מיתר ליקוורניק, צילום: אוראל כהן

מי שלא היה עד כה בדירוג ונכנס לראשונה לרשימת 20 המשרדים הגדולים הוא משרד AYR- עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ' ושות', שהתמקם במקום ה-20.

מגמת המיזוגים, כך לפי אפרת שגב, מנהלת מחלקת Dun's 100 בקבוצת דן אנד ברדסטריט, מראה בהחלט את אותותיה בדירוג הפירמות הגדולות. לדבריה, בענף נוצרו שלושה מגה משרדים ש"פתחו פער ניכר על שאר המדורגים ב-20 הגדולים" כשהשפעתם על המציאות בעתיד צפויה להיות מעניינת גם כן.

למקום הרביעי בדירוג הגיע משרד פישר, בכר חן וול אורויון ושות' עם 165 עוה"ד ומיד אחריו משרד גרוס, קלינהנלדלר, חודקף הלוי, גרינברג ושות' עם 145 עוה"ד. את עשרת הגדולים סור משרד ש. הורוביץ ושות' עם 127 עוה"ד. מרבית המשרדים שמרו, פחות או יותר, על מיקומם ברשימה מהשנה שעברה.

מניתוח דירוג קבוצת דן אנד ברדסטריט את פירמות עורכי הדין עולה עוד, כי חל גידול של כ-8% במספר השותפים במשרדים הגדולים בהשוואה לאשתקד: בשנת 2012 עמד סה"כ מס' השותפים ב-20 המשרדים הגדולים על 669, נכון לסוף שנת 2013 טיפס מס' השותפים ל-721. כאמור, גידול של כ-8%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות