אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גיורא בר דעה ימונה למשנה למנכ"ל קבוצת שטראוס צילום: סיון פרג'

גיורא בר דעה ימונה למשנה למנכ"ל קבוצת שטראוס

בשש השנים האחרונות הוביל בר דעה את הפעילות של קבוצת שטראוס בצפון אמריקה. המינוי ייכנס לתוקפו לקראת הקיץ, עם חזרתו לארץ

27.02.2014, 11:05 | נורית קדוש

אחרי שהוביל בשש השנים האחרונות את התרחבות קבוצת שטראוס בארה״ב, ימונה גיורא בר דעה למשנה למנכ״ל הקבוצה גדי לסין. המינוי יכנס לתוקפו לקראת הקיץ עם חזרתו של בר דעה לארץ.

גדי לסין מסר היום: "קבוצת שטראוס ממשיכה בתהליך הצמיחה וההתפתחות שלה .בחודשים האחרונים נוכח אסטרטגיית הקבוצה ואתגריה התגבש הצורך בתפקיד משנה למנכ"ל בקבוצה. גיורא בר דעה יצטרף להנהלת הקבוצה כשהוא מביא עמו ניסיון ניהולי ויכולות עסקיות מהמגוונים ביותר הקיימים כיום ,הבנה מעמיקה של התעשייה והצרכנים ויכולת הובלת תהליכי רוחב לחיזוק הקבוצה בעתיד".

 

גדי לסין, מנכ"ל שטראוס גדי לסין, מנכ"ל שטראוס גדי לסין, מנכ"ל שטראוס

בר דעה החל דרכו בקבוצה כסמנכ"ל חטיבת המכירות של עלית, בשנת 2001 מונה למנכ"ל עלית ובשנת 2003 מונה למנכ"ל שטראוס עלית והוביל את אחד מתהליכי המיזוג הגדולים והמורכבים בישראל. בשש השנים האחרונות הוביל בר דעה את הפעילות של קבוצת שטראוס בצפון אמריקה לרבות עיצוב התשתית להתפתחותה הגלובלית של מקס ברנר, ליווי הצמיחה של סברה בארה"ב, פיתוח המותג אובלה והשקתו במקסיקו ובאוסטרליה תוך יצירת שוק חדש בתחום של ממרחים ומטבלים טריים.

במסגרת תפקידו כמשנה למנכ"ל הקבוצה ישלב בר דעה בין אחריות עסקית ניהולית לשותפות עם פפסי בפעילות הגלובלית בתחום הממרחים והמטבלים הטריים ובין אחריות לפיתוח תשתיות ולהובלה של תהליכים רוחביים בקבוצה תוך מעורבות ותרומה משמעותית לתהליכים המרכזיים שהקבוצה צפויה לעבור בעתיד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות