אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו בעמק הסיליקון: יפגש בשבוע הבא עם בכירי אפל ומייסד וואטסאפ צילום: אוראל כהן

נתניהו בעמק הסיליקון: יפגש בשבוע הבא עם בכירי אפל ומייסד וואטסאפ

ראש הממשלה יבקר בקליפורניה במטרה לחתום עם מושל המדינה על הסכם שותפות אסטרטגי לקידום היחסים הכלכליים בין הצדדים והרחבת שיתוף הפעולה בתחומי האקדמיה, הכלכלה והחדשנות

27.02.2014, 13:43 | רוני זינגר

ראש הממשלה בנימין נתניהו ייגיע בשבוע הבא לעמק הסיליקון שבקליפורניה, שם ייפגש עם בכירי חברת אפל ועם מייסד ווטסאפ, יאן קום.

במהלך ביקורו יחתום נתניהו עם מושל קליפורניה, ג'רי בראון, על הסכם שותפות אסטרטגי לקידום היחסים הכלכליים בין ישראל לקליפורניה.

מטרת ההסכם היא להרחיב ולחזק את שיתוף הפעולה בתחום התרבות, האקדמיה, הכלכלה, והחדשנות, בדגש על שימור מים, אנרגיה חלופית, הגנת סייבר, ביוטכנולוגיה ובריאות, השכלה וטכנולוגיה חקלאית.

נתניהו. ישראל היא המדינה השלישית שהוצע לה שיתוף פעולה עם קליפורניה, צילום: אוראל כהן נתניהו. ישראל היא המדינה השלישית שהוצע לה שיתוף פעולה עם קליפורניה | צילום: אוראל כהן נתניהו. ישראל היא המדינה השלישית שהוצע לה שיתוף פעולה עם קליפורניה, צילום: אוראל כהן

על פי ההסכם תתאפשר לחברות ישראליות גישה לרשת החדשנות "IHUB" של קליפורניה הכוללת 16 אשכולות של קבוצות מו"פ, חממות טכנולוגיות, אוניברסיטאות ומעבדות, ארגוני פיתוח כלכלי, קבוצות עסקיות, וקרנות הון סיכון שמרוכזים כולם במקום אחד. ישראל היא המדינה השלישית שהוצע לה שת"פ כזה, שיכלול גם רכיבים הייחודיים לה.

ראש הממשלה יפגש גם עם ראשי חברות הנמצאות בעמק הסיליקון ובהן קרן הון הסיכון סאקויה, פלטרוניקס, לינקדין, אייביי ועוד, במטרה לפתח איתם דרכים לקדם שיתופי פעולה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
פושע כלכלי -שיש לעצור
הועברה דרישה ל-F/B/I/-לעצור את נתניהו ושרה אשר שוב כרגיל...מטיילת על חשבוננו-בגין חשד לפשעים כלכליים לכאורה כנגד עם-גרימת חורבן כלכלי,על אזרחי המדינה,הפקרות ממשלתית מנותקת שגרמה לעושק וטרור מיסים בלתי נסבל-כאשר מצד שני המנגנון הממשלתי הענק,120 ח"כ מיותרים+300 עסקנים "עוזרים"-סידרו לעצמם חבילת הכל כלול -על חשבון האזרחים-מכוניות דלק פלפ עיתונים תרופות -הכל בחינם,ולהוסיף על כך עוד משכורת-40,000 ש"ח על-10 ימי עבודה בחודש בקושי????.הפרשות לקרנות ולפנסיה-בתנאים המעוררים תהיה לאור החורבן הכלכלי של אזרחי המדינה.הפכנו לעת זקנה לעבדים-ואיננו מוכנים יותר.
אליפז+גימלאי צה"ל  |  27.02.14