אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלילה יחולקו פרסי האוסקר - אתרי ההימורים בפעולה

הלילה יחולקו פרסי האוסקר - אתרי ההימורים בפעולה

"12 שנים של עבדות" או "כוח משיכה"? לאונרדו דיקפריו או מתיו מקונוהיי? אתרי ההימורים ברשת חוזים מי יעלה הלילה לבמה בטקס פרסי האוסקר

02.03.2014, 09:04 | אורי שאלתיאל

מצד אחד, אפשר להישאר היום ערים כל הלילה ולצפות בכמה מאות שמלות חשופות, עשרות נאומי תודה שנשמעים בדיוק אותו דבר ("תודה לאקדמיה, אני אוהב אותך אמא") ובערך 50 הפסקות מעצבנות לפרסומות. מצד שני, אפשר להמשיך לקרוא את הכתבה הזאת ולדעת כבר עכשיו מי יזכה באוסקר.

לא, אין לנו גרון עמוק בלוס אנג'לס או כוחות נבואיים. פשוט נכנסנו לאתרי ההימורים הפופולריים ביותר באינטרנט, כמו Bwin.com, williamhill.com ו־bet365.com, ובדקנו למי יש הסיכויים הטובים ביותר לחזור הלילה הביתה עם הפסלון המוזהב בחיקו. יחסי הזכייה אמנם משתנים כל הזמן, אולם הפערים הגדולים מסמנים מגמות ברורות. אמנם תשעה סרטים מועמדים בקטגוריית הסרט הטוב ביותר, למשל, אבל הסיכוי של "נברסקה" לזכות בו הוא בערך כמו הסיכוי שהסינמה סיטי בירושלים ייפתח בשבת בעקבות הפגנות החילוניים - כלומר, שואף לאפס (האתר המפרגן ביותר נותן לו יחס זכייה של 1:100).

גם ל"קפטן פיליפס", "הזאב מוול סטריט" ו"חלום אמריקאי" אין ממש סיכוי ריאלי לזכות בתואר. נשארנו עם שני סרטים בלבד: "כוח המשיכה" אמנם ייתן פייט אדיר, אבל האוסקר לסרט הטוב ביותר, לפי המהמרים, ילך ל"12 שנים של עבדות".

שני הסרטים האלו ימשיכו להתמודד ראש בראש גם על הפרס לבמאי הטוב ביותר. מרטין סקורסזה, במאי "הזאב מוול סטריט", ייאלץ להמשיך לשבת במהלך הטקס, כי לבמה לא יקראו לו כנראה.

גם סטיב מקווין, במאי "12 שנים של עבדות", יישאר במקומו הפעם, כי לאחר האכזבה בפרס הסרט הטוב ביותר, האקדמיה אמורה לפצות את אלפונסו קוארון, במאי "כוח משיכה", עם התואר הנחשק של הבמאי הטוב ביותר.

אם יש דבר אחד שכל אתרי ההימורים מסכימים עליו, זהו זהות המנצחת בפרס השחקנית הטובה ביותר. מריל סטריפ, ג'ודי דנץ, איימי אדמס וסנדרה בולוק ימתינו להזדמנות אחרת - "יסמין הכחולה", קייט בלאנשט בשבילכם, לוקחת את כל הקופה. גם אצל הגברים נראה שהתחרות כבר הוכרעה: בחלק מהאתרים עוד שמים קצת כסף על הסיכוי של לאונרדו דיקפריו ("הזאב מוול סטריט") לזכות בפסלון, אבל כל השאר משוכנעים לחלוטין שזו השנה של מתיו מקונוהיי, שיזכה בפרס עבור התפקיד המשובח ב"מועדון הלקוחות של דאלאס". גם אנחנו.

גם פרס המשנה של הגברים ילך, קרוב לוודאי, ל"מועדון הלקוחות של דאלאס", כשמייקל פאסבינדר מ"12 שנים של עבדות" ייאלץ לוותר על האוסקר לטובת ג'ארד לטו. אצל הנשים, לעומת זאת, מסתמן קרב צמוד במיוחד בין ג'ניפר לורנס מ"חלום אמריקאי" לבין לופיטה ניונגו מ"12 שנים של עבדות", שמסתמנת כפייבוריטית. ג'וליה רוברטס, שהיתה משוכנעת שהיא תזכה באוסקר עבור "אוגוסט: מחוז אוסייג'", תסתפק בזה שלקחה עבור ארין ברקוביץ'.

ויהיו עוד כמה פרסים כמובן: איטליה תזכה בפרס הסרט הזר עם "יפה לנצח" (כש"עומאר" הפלסטיני זוכה לסיכוי של 1:30 עד 1:50), "כוח משיכה" יקטוף גם את הפרסים עבור הפסקול, האפקטים, העריכה והתסריט ויהיה הזוכה הגדול של הערב, ו"גטסבי הגדול" יסתפק בפרסים עבור התלבושות ועיצוב התפאורה. בשיר הטוב ביותר ששמעתם השנה בקולנוע תזכה הזמרת עדינה מנזל, עבור השיר "Let it go" בסרט האנימציה "לשבור את הקרח".

ואם סתם בא לכם ללכת על הימור פרוע (או בעצם לזרוק את הכסף שלכם לפח), אתם מוזמנים להשקיע בסיכויים שכריסיטיאן בייל יזכה באוסקר עבור השחקן הטוב ביותר על תפקידו ב"חלום אמריקאי". על כל דולר שתשקיעו תקבלו מהבנק 101 דולר בחזרה. עכשיו באמת אפשר ללכת לישון בשקט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות