אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוריאל לין: "רה"מ מדבר על הורדת נטל המס אך מאפשר לממשלתו להעלות מיסים״ צילום: עמית שעל

אוריאל לין: "רה"מ מדבר על הורדת נטל המס אך מאפשר לממשלתו להעלות מיסים״

נשיא איגוד לשכות המסחר אמר את הדברים בכנס מחאה נגד נטל המס במגזר העסקי. יוסי דלויה, נשיא האיגוד בב"ש והנגב: "הממשלה צריכה לתת העדפה לעסקים בדרום"

02.03.2014, 13:21 | עמרי מילמן

״ראש הממשלה איבד כיוון״, כך אמר היום (א') עו״ד אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר ת״א והמרכז בכנס מחאה של איגוד לשכות המסחר בבאר שבע. מטרת הכנס הייתה למחות כנגד משבר נטל המס במגזר העסקי ובמהלכו טענו הנואמים כי הממשלה אינה עושה למען העסקים.

"ראש הממשלה מדבר על להוריד את נטל המס, אך מאפשר לממשלתו להעלות מיסים", אמר לין, והמשיך: "אנו קוראים לראש הממשלה לפעול נגד הרגולציה המוגזמת ולא רק לדבר על כך״.

אוריאל לין, צילום: עמית שעל אוריאל לין | צילום: עמית שעל אוריאל לין, צילום: עמית שעל

בהמשך ציין, כי מס הארנונה, הושת כאשר הממשלה לא יכלה להגדיל עוד את המס על יחידים, ומס חברות מממן למעשה את חגיגות השכר של המגזר הציבורי.

יוסי דליוה, נשיא לשכת המסחר בבאר שבע והנגב טען כי בין 70-60% מהעסקים הקטנים נסגרים בשנתם הראשונה, וזה מה שפוגע במשק הישראלי. הוא המשיך וקרא לממשלה לקדם חקיקה שנותנת עדיפות לבאר שבע, הכוללת העדפה במכרזים, הקלות מס והטבות לעסקים בדרום.

סולי סקאל, נשיא קבוצת סקאל, סיפר כי הוא מייבא גבינות ומוכר אותם לאו״ם ולגופים שפטורים ממכס. לדבריו, אין לו טעם לייבא לציבור גבינות כאלה שכן המכס הופך אותן ליקרות מעבר לסביר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות