אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האחים סופר סיינפלד צילום מסך: Youtube

PLAY

האחים סופר סיינפלד

מריו, לואיג'י ואיש הפטריה נכנסים לנעלי ג'רי, קרמר וג'ורג', פלאפי בירד בגרסה אמיתית מקרטון, סרטי "מלחמת הכוכבים" מרקמה של 10 מ' ומחולל אוטומטי של כתבות באזפיד

02.03.2014, 19:06 | נמרוד צוק

1. מריו סיינפלד

קחו את העלילה של סופר מריו. עבדו אותה למערכון של סיינפלד. המחיזו הכל בגרסת אנימציה של הסדרה, עם ג'רי בתפקיד מריו, קריימר בתפקיד לואיג'י וג'ורג' בתפקיד פטריה. הוסיפו צחוקים מוקלטים. כך תיראה התוצאה.

2. פלאפי בירד עדיין חיה

המפתח של פלאפי בירד אולי הוריד את המשחק שלו מחנויות האפליקציות אחרי שהצליח לשבור את שיא העולם בזינוק מאלמוניות גמורה למיתולוגיית גיימינג - אבל העולם לא ממהר להשתחרר מהציפור המעצבנת. למשל בגרסה של המעצב פאון קיו, שיצר גרסת אופליין של המשחק מקופסת קרטון, גליל נייר ובקר ארדואינו.

3. האחים אינסטגרם

האחים לוקסטון לא המציאו את ז'אנר שחזור תצלומי הילדות העתיקים על ידי אנשים מבוגרים ומזוקנים, אבל הם עושים את זה ממש ממש טוב

4. אני רוקם בעיקר סרטים של ג'ורג' לוקאס

המעצב הבריטי אלד לואיס הגיע למסקנה שאין בעולם מספיק יצירות ביזאריות שמתבססות על "מלחמת הכוכבים". אז הוא רקם את כל הסאגה, פחות או יותר, על קנבס באורך 10 מ'. באתר שלו תמצאו עוד המון דברים מעולים.

כן, יש גם גרסת רקמה. מלחמת הכוכבים כן, יש גם גרסת רקמה. מלחמת הכוכבים כן, יש גם גרסת רקמה. מלחמת הכוכבים

5. 12 מחוללים אוטומטיים שאנחנו אוהבים

"25 דברים שנערות קתוליות אוהבות", "שישה ציורים קלאסיים במסע נקמה" ו"27 הבליינד דייטים הטובים בהיסטוריה"; אלו נשמעות כמו כתבות רגילות שאתם עשויים למצוא באתר באזפיד, שמורכב ברובו מרשימות מהסוג הזה. אבל מדובר בעצם בתוצרי FuzzBeed – המחולל האוטומטי של כתבות באזפיד, שמייצר אותן רנדומלית, כולל אנימציות גוף קשורות למחצה. גאוני.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות