אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכירות החברה לאוטומציה: 158.8 מיליון שקל בתשעת החודשים הראשונים השנה

מכירות החברה לאוטומציה: 158.8 מיליון שקל בתשעת החודשים הראשונים השנה

וואן דיווחה לבורסה על זכייתה במכרז רכישת 51% מהחברה לאוטומציה. אולם התחייבותה של וואן לרכוש את 49% הנותרים עלולה להפוך את העסקה ללא כדאית

06.03.2014, 18:43 | מאיר אורבך

וואן תוכנה דיווחה היום לבורסה על הרכישה של החברה לאוטומציה. במסגרת הרכישה מחוייבת וואן תוכנה לרכוש את 49% שבהם אינה מחזיקה ומוחזקים על ידי השלטון המקומי בתמורה למחיר שייקבע על ידי הממוצע של שני מעריכי שווי.

קראו עוד בכלכליסט

בכירים בשוק שדיברו עם כלכליסט אמרו שייתכן והמחיר יאמיר שחקים ויפגע בכדאיות של העסקה הזו.

עדי אייל מנכ"ל וואן תוכנה, צילום: עמית שעל עדי אייל מנכ"ל וואן תוכנה | צילום: עמית שעל עדי אייל מנכ"ל וואן תוכנה, צילום: עמית שעל

בנוסף חשפה וואן תוכנה את התוצאות של החברה לאוטומציה - על פי הדוחות, מכירותיה של החברה לאוטומציה בתשעת החודשים הראשונים של השנה עמדו על 158.8 מיליון שקל, זאת בדומה לתשעת החודשים הראשונים של 2012. הרווח התפעולי של החברה גדל מ-5.2 מיליון שקל בתשעת החודשים הראשונים של 2012, ל-9.5 מיליון שקל בתשעת החודשים הראשונים של 2013.

בשבוע שעבר זכתה וואן תוכנה במכרז לרכישת החברה לאוטומציה במסגרתו תשלם החברה למרכז לשלטון מקומי 12 מיליון שקל תמורת 51% מהחברה, ותזרים לחברה 5 מיליון שקל נוספים. החברה לאוטומציה מעסיקה כיום כ-500 עובדים ולא מן הנמנע שלאחר הגעת האישור מהממונה על ההגבלים העסקיים על העיסקה, תתחיל וואן תוכנה לבצע שינויים משמעותיים גם במצבת כח האדם של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות