אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התארגנות עובדים נוספת בענף הסלולר: ההסתדרות החלה בניסיון להקים ועד בפרטנר צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

התארגנות עובדים נוספת בענף הסלולר: ההסתדרות החלה בניסיון להקים ועד בפרטנר

הבוקר הגיעו נציגי ההסתדרות ופעילים מקרב העובדים והקימו דוכני החתמה במטרה לצרף לפחות שליש מתוך 5,500 עובדי החברה לוועד, זאת לאחר שההסתדרות הלאומית כבר ניסתה לקדם את המהלך בשנה שעברה ללא הצלחה

09.03.2014, 09:24 | מיקי פלד
ההסתדרות ממשיכה בניסיון להשלים את הקמת הוועדים בכל שלוש חברות הסלולר הגדולות. הבוקר (א') הקימו נציגי ההסתדרות דוכנים במשרדי חברת פרטנר וחברת הבת 012 בראש העין בהם עומדים עובדי החברה ומנסים לשכנע את עמיתיהם להצטרף כחברי הסתדרות על מנת להקים ועד עובדים במקום. אם המהלך יצליח זה יהיה הוועד השלישי בחברות הסלולר אחרי פלאפון וסלקום.

קראו עוד בכלכליסט

ההסתדרות הכללית נכנסת לפרטנר אחרי שההסתדרות הלאומית ניסתה עוד בשנה שעברה להקים ועד במקום, אך לא הצליחה להשיג את שליש הדרוש מ-5,500 עובדי החברה לשם הקמת ועד. בחודש יוני בשנה שעברה החלה הלאומית לנסות ולאגד את עובדי החברה ואף פנתה לבית הדין לעבודה בדרישה לפיצוי בסך 1.2 מיליון שקל על ניסיון סיכול התארגנות העובדים.

חיים רומנו, מנכ"ל פרטנר, צילום: גלעד קוולרצ חיים רומנו, מנכ"ל פרטנר | צילום: גלעד קוולרצ'יק חיים רומנו, מנכ"ל פרטנר, צילום: גלעד קוולרצ

פרטנר הוא מקום העבודה השני בו עשויה להתפתח יריבות בין ההסתדרות הכללית להסתדרות הלאומית. לפני כחודש הודיעה הכללית כי היא הארגון היציג של עובדי חברת הביטוח הפניקס, יום לאחר שהלאומית הודיעה בעצמה על היציגות. בניגוד לפניקס, במקרה של פרטנר, לא הודיעה הלאומית על יציגות בכלל החברה אלא ניסתה להקים ועד לעובדי המעבדות הטכניות בלבד.

מחר פרטנר אמורה לפרסם את הדוחות הכספיים שלה לשנת 2013. זאת, לאחר שבשנה שלפני כן הכנסות החברה ירדו ב-20% וגם מספר העובדים ירד ב-2,500 ובסך הכל פרטנר רשמה רווח של 478 מיליון שקל.

מחברת פרטנר נמסר בתגובה: "פרטנר ידועה כחברה שטוב לעבוד בה מזה שמונה שנים ברציפות וזאת לא בכדי. לאורך כל השנים הקפידה החברה לטפח ולהשקיע בעובדיה והיא תמשיך לעשות כן. פרטנר מכבדת את זכויות עובדיה ופועלת על פי כל דין".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
למה חיים בלחץ??
חברים, במהלך האחרון לפני חודש "התייעלו" עלי.... שלא תבינו אני מאוד מוערך ואני עומד ביעדי בצורה מעולה +. אז מה דעתי? הסמנכ"לים לא מסוגלים להגיד לא או שהם לא מסכימים עם חיים... לצערי. חיים לא אומר לא לבעלים.... אז מי נשאר לייצג באמת את העובדים מול אינטרסים שונים? לצערי אין אף אחד למעט העובדים עצמם , פרטנר חברה מיוחדת ושונה מכלל המשק הדאגה לעובדים קיימת והמנהלים רואים את העובדים אבל... האם זה האנטרס הראשון? ממש לא ולצערי גם לא השני והשלישי. לי זה כבר מאוחר יש לי משפחה ואני "עוזב" לאחר למעלה מ- 10 שנים למשפחה אמיתית שלי. דאגו לעצמכם הקימו וועד עובדים.
עובד מפוטר , מרכז  |  10.03.14
13.
עובדים ביחד - שומרים אחד על השני!
כל הכבוד לעבודים של אורנג' שמתאגדים! אתם זה החברה, מגיע לכם שתוכלו לדאוג לעצמכם. וגם אם התנאים שלכם על הכיפאק, כמו שחלק אומרים - אין לכם מה להפסיד! אתם תקבעו מה יכנס להסכם קיבוצי ואיך הוא יראה. תראו למשל את פלאפון - שההסכם הקיבוצי לא רק שלא ביטל את הבונוסים על הישגים - הוא אפילו הגדיל אותו ! ככה שועד עובדים והסכם קיבוצי יכול לעבוד מצויין גם בחברה תחרותית ולקחת את החברה ואת העובדים קדימה ! שיהיה לכם מלא בהצלחה :)
ניצן צבי כהן , אזור  |  09.03.14
לכל התגובות