אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת ואנדמול ישראל משיקות פורמט חדש "המיזם" צילום: רועי ברקוביץ

רשת ואנדמול ישראל משיקות פורמט חדש "המיזם"

הפורמט צפוי לעלות לאוויר במהלך החודשים הקרובים. הוא יוצג לראשונה בחודש הבא בפסטיבל מיפ 2014

10.03.2014, 17:37 | אופיר דור

הרשות השנייה עדיין לא אישרה את השלמת עסקת רכישת מניות זכיינית ערוץ 2 רשת על ידי ענקית ההפקה הבינלאומית אנדמול, אך שתי החברות כבר החלו לשתף פעולה.

רשת בשיתוף עם אנדמול ישראל הודיעו היום (ב') על השקת פורמט חדש שפותח לאחרונה וצפוי לעלות לאוויר במהלך החודשים הקרובים. הפורמט הנקרא "המיזם" יוצג לראשונה בחודש הבא בפסטיבל מיפ 2014.

האח הגדול (ארכיון) האח הגדול (ארכיון) האח הגדול (ארכיון)

לפי רשת, המיזם הוא פורמט גיוס כספים ראשון מסוגו המשודר בשידור חי והמאפשר לקהל הצופה להכריע האם המתחרים מימון. הפורמט החדש בנוי בעצם על שילוב בין פלטפורמות, כשהצופים שיושבים מול המסך מצביעים במקביל דרך הטאבלט, המחשב או הסלולר ומשפיעים בזמן אמת על ההתרחשויות בתוכנית.

בחודש דצמבר האחרון הודיעו רשת ואנדמול כי הן נכנסות לשותפות במסגרתה תרכוש אנדמול 33% ממניות רשת. העסקה נבדקת בימים אלו על ידי הרשות השנייה, אך לפי כל ההערכות היא צפויה להיות מאושרת. בנוסף, שתי החברות חתמו על הסכם שיתוף פעולה שמתמקד ביצירה, הפקה והפצה של תכנים לשיווק בשוק הבינלאומי.

אנדמול שבסיסה שוכן בבאמסטרדם, הולנד, פועלת באמצעות רשת של 90 חברות ב-30 מדינות . אנדמול עומדת מאחורי הצלחות בין לאומיות כגון "האח הגדול", "וויפאאוט", כמו גם הסדרה זוכת פרס האמי "מראה שחורה". החברה נכנסה לישראל רשמית באפריל אשתקד, כשרכשה את השליטה בחברת ההפקות קופרמן – החברה שמפיקה לקשת את הגרסה הישראלית של האח הגדול.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות