אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אתם יודעים מה אומרים על גבר עם רכב גדול

PLAY

אתם יודעים מה אומרים על גבר עם רכב גדול

ארנולד מראה שיש לו מה לתרום גם אחרי כהונתו כמושל קליפורניה, הדרך הנכונה לדמיין את הנבלים הגדולים בהיסטוריה, כל הפיצות יפות עמוק בפנים, למה צריך להקשיב לאנשים חכמים ולמה אנחנו שונאים יוגה

13.03.2014, 17:40 | נמרוד צוק

1. יו דוג, שמעתי שאתה אוהב לדרוס דברים עם טנק

בסרטון הבא אפשר לראות את ארנולד שוורצנגר - מתברר שהוא עדיין חי - נוהג בטנק ישן ומשתמש בו כדי לדרוס עוגות יום הולדת, מונית, פסנתר, עותק של הסרט "מליון דולר בייבי" (כי הוא גורם לו לבכות - לא, סתם, הוא לא בוכה) וטנק קצת יותר קטן. הוא עושה את זה כדי לשכנע אנשים עם כסף מיותר לבוא ללוס אנג'לס ולדרוס דברים באמצעות טנק יחד איתו, כדי לגייס מימון לקרן צדקה, אבל בעיקר בגלל שהוא אוהב לדרוס דברים באמצעות טנק. אנחנו מבינים אותו.

2. כן גבירתי הפיהרר

האמן או האמנית שפועלים תחת הכינוי Saint Hoax לקח כמה מנהיגים ונבלים מוכרים למדי, כולל אדולף היטלר, ברק אובמה, גורג' בוש, פוטין, קים יונג-און והאפיפיור, והפך אותם למלכות דראג. הכל כולל הכל, אפילו אנימציות גיף נפלאות שמציגות את התהליך. מופלא.

3. פי 1000 יותר פוטושופ

כולנו מכירים את האופן בו השימוש בפוטושופ בצילומי אופנה ופרסומות משבש את תפיסת הגוף הנשי ויוצר אידאלים מעוותים של מראה חיצוני. אבל עד הסרטון הזה, שחושף את התהליך המזעזע שעברה תמונה אחת של דוגמנית בגדי ים, לא ידענו עד כמה קיצונית התופעה.

4. מדריך האידיוט לפוליטיקה

שלוש הדקות הבאות יסבירו לכם איך המערכת הפוליטית באמת עובדת, למה אין הבדל אמיתי בין ימנים לשמאלנים ואיך האדם הפשוט עשוי למצוא עצמו בכלא רק בגלל שהקשיב קצת יותר מדי לאנשים חכמים יותר ממנו.

5. מספיק עם היוגה

הבעלים של החתול הזה השקיעה קצת יותר מדי זמן בצילום אימוני היוגה שלה, אז הוא עזר לה להבין במה היא באמת צריכה להתרכז. שזה הצ'י. או האין. או אולי קערת האוכל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות