אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: פיל ג'קסון לוקח לידיו את ניהולה האדמיניסטרטיבי של הניקס צילום: גטי אימג'

דיווח: פיל ג'קסון לוקח לידיו את ניהולה האדמיניסטרטיבי של הניקס

כך לפי USA Today; הניקס צפויים לערוך מסיבת עיתונאים ביום שלישי שבה יודיעו על המהלך הדרמטי

15.03.2014, 12:33 | שירות כלכליסט

פיל ג'קסון, ששימש כשחקן בעונת האליפות של הניו יורק ניקס ב-1973, לוקח לידיו את הפיקוד על קבוצת ה-NBA, כך מדווח USA Today.

קראו עוד בכלכליסט

ג'קסון, שאימן בשיקאגו בולס ובלוס אנג'לס לייקרס, יצטרף לניקס כמנהלה האדמיניסטרטיבי של הקבוצה, כך מסר גורם המקורב לעניין. הניקס צפויים לערוך מסיבת עיתונאים ביום שלישי שבה יודיעו על המהלך הדרמטי. לג'קסון, אחד מהמאמנים המצליחים בהיסטוריית ה-NBA, אין ניסיון בניהול אדמיניסטרטיבי אך הוא ביקש לחזור לליגה ופסל שיבה אל המגרש כמאמן בשל בעיות בריאותיות.

ג ג'קסון בימיו בלוס אנג'לס | צילום: רויטרס ג

לניו יורק ולניקס מקום מיוחד בליבו של ג'קסון והוא שואף להחזיר את הקבוצה לתהילת העבר ואולי אף להובילה לאליפות. אם אכן יקרה הדבר יזכה ג'קסון לתהילה בשלוש עריה הגדולות של ארה"ב: שיקאגו - שם זכה בשש אליפויות כמאמנה של הבולס; לוס אנג'לס - שם זכה לחמש אליפויות כמאמן הלייקרס, ובניו יורק. אך למרות הצלחתו, זכה ג'קסון רק פעם אחת בתואר "מאמן השנה" - ב-1995-96 כמאמן הבולס.

על אף תוכניותיו של ג'קסון, המעבר מקבוצה בינונית לעמדה של מתחרה על האליפות לא יתרחש בין-לילה - על ג'קסון להתמודד עם סוגיות מספר ובעיקר הפיכתו האפשרית של הפורוורד כרמלו אנתוני – העתיד להרוויח למעלה מ-20 מיליון דולר השנה - לשחקן חופשי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות