אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נינט, בר רפאלי וגל גדות בקמפיין להעלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד

נינט, בר רפאלי וגל גדות בקמפיין להעלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד

שלל מפורסמים העלו בימים האחרונים לחשבון האינסטגרם והפייסבוק שלהם תמונות בהם הם מחזיקים בלונים ורודים עליהם ברכת יומולדת לבחורה אנונימית. המהלך הוא חלק מקמפיין חדש של "אחת מתשע"

20.03.2014, 11:21 | כלכליסט

גל גדות, בר רפאלי, נינט, עדי הימלבלוי, יהודה לוי, אלירז שדה, דביר בנדק, משה איבגי, ציפי שביט, טל ברמן ומפורסמים נוספים העלו בימים האחרונים לחשבון האינסטגרם והפייסבוק שלהם תמונות בהם נראים מחזיקים בלונים ורודים ועליהם ברכות ליום הולדת 30 של בחורה אנונימית בשם נועה.

מדובר בקמפיין חדש של 'אחת מתשע' להעלאת המודעות לחשיבות גילוי מוקדם של סרטן השד בקרב נשים צעירות. המסר הוא כי גם נשים שהגיעו לגיל 30 צריכות להיבדק אצל כירורג שד.

הנתונים מצביעים על כך כי רבע מהחולות החדשות בסרטן השד מידי שנה הן נשים צעירות, מתחת לגיל 50. מדובר ב-1,000 נשים בכל שנה. גילוי מוקדם מעלה את סיכויי הריפוי ל-92% ולאור זאת הגילוי המוקדם קריטי עבור אותן נשים. לפיכך, המסר המרכזי של הקמפיין הינו: "הגעת לגיל 30? לכי להיבדק לגילוי מוקדם של סרטן השד".

נינט בקמפיין לגילוי סרטן השד נינט בקמפיין לגילוי סרטן השד נינט בקמפיין לגילוי סרטן השד

ניב חורש, מנכ"ל משותף בראובני פרידן: "בבסיס המהלך עומדת תובנה מעניינת שגילינו – המודעות לכך שסרטן השד יכול לפגוע בנשים צעירות עלתה מאוד, אך קיים בלבול רב בנוגע לצעדים שצריך לנקוט כדי להיבדק. הרוב המוחלט של הנשים לא יודעות באיזה גיל להיבדק, אצל מי (גניקולוג? רופא משפחה?) וכיצד (בדיקה עצמית? ממוגרפיה?). המטרה שלנו הייתה לעשות סדר בבלגן - הגיל הרלוונטי הוא 30 והכתובת לבדיקה היא כירורג שד. נועה, התקציבאית של עמותת "אחת מתשע" נרתמה למשימה ופנתה אל כל כוכבי הפרסומות של המשרד, שהתנדבו ללא היסוס למען המטרה החשובה"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות